DRüya Tabirleri

Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek, bilge olan ve hayat tecrübesine güvenilebilecek kişi ile tabir edilir. Rüyasında dede gören kişinin hayatı belki de torunlarının, torunlarını görecek kadar uzun olacaktır. Ayrıca rüya sahibi ilerleyen yaşına rağmen, dinç ve sağlıklı olacak, tabiri caizse pek çok genci de cebinden çıkartacak kadar güzel ve hoş görünecektir.


Rüyada dede görmenin bir başka anlamı da ana baba sözü dinlemediği için başı derde giren, zarar eden ve üzücü şeyler yaşayan kişi şeklindedir. Rüya sahibi hiç uslanmayan, her defasında gerek maddi gerekse manevi kayıplar yaşamasına rağmen yine de aynı hataları bile bile yapan, her defasında anasının babasının lafını ezip geçen kişi olarak tasvir edilir

Rüyada Kendi Ölmüş Dedenizi Görmek!

hayattan umutları kesilmiş, karamsar düşünüp mutsuz olan kişi anlamına gelir. Bu kişi bütün yaşama sevincini yitirmiştir, tabiri doğruysa yaşayan ölü gibidir, sadece yaşamak için yaşıyordur.

Rüyada Dede İle Konuşmak!

rüyasında dedesi ile konuştuğunu gören kişi; günlük hayatında yaptığı işlerden emin değildir, bir takım şüpheleri vadır vew bu yaptığı işlerden emin olmak ister.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu