Rüya Tabirleri

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek zahmete girmeden, çalışmaya gerek kalmadan ve alın teri dökmeden mal ve kazanç sahibi olmak demektir. Rüyada kadın ya da erkek farketmeksizin memesinde süt gelirse maddi olarak bir birikim yapılacak demektir. Rüyada hayvandan süt sağdığını gören insan yokluktan kurtulur ve bolluğun, zenginliğin içine düşer. Rüyada eşek sütü içen kudrete erişir, köpek sütü içen bir topluluğun lideri ya da hareket öncüsü olur.

  • Rüyada süt sağmak

Rüyada süt sağmak güzel şeylere işaret etmez özellikle en kötü kavramlardan biri olan hainliğe ve üçkağıt yapmaya işaret eder.

 

  • Rüyada süt içmek

Rüyada süt içen kişinin malı da rızkı da alın teri ile kazanılmış ve hak edilmiştir. Rüyada sağılmış süt içme ise zenginliğe ve dünya malına yorulur.

  • Rüyada süt kaynatmak

Sevgili olunan bir kişi ile evlenileceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, çok yakın zamanlarda sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada cezvede süt kaynatmak, yakın arkadaşların katılımıyla çok istenen bir konu kında bazı kararlar alınacağına, bu kararlar sayesinde askıda kalmış projelerin tekrar hayata geçireleceğine ve büyük bir kazanç sağlanacağına işarettir.

 

  • Rüyada süt mayalamak

Yapılan işten kazanılan para ile başka bir iş yapılacağına bu sayede şirketler zincirine sahip olunacağına, bir çok kişiye ekmek kapısı açılacağına işarettir. Sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağını ve aile tarafından el üstünde tutulacağını söyler. Rüyada sütten yoğurt yapmak, daha iyi ve rahat bir hayata sahip olmasıyla bazı işlere girileceğine ve bunlar sonucunda yüklü miktarda para kazınılacağına yorumlanır. İlerde yaşanan sağlık problemleri için kontrollerden geçirileceğine ama sonunda ferahlığa çıkılacağına işarettir.

  • Sütün yere döküldüğünü görmek

Verilen emeklerin boşa gideceğine, oluşan zararların veya problemlerin gün geçtikçe kat kat artacağına işarettir. Rüyada sütün elbiseye döküldüğünü görmek, yeni bir birlikteliğin gerçekleşeceğine, verilen sözlerin tutulağına ve rahat edeceğine yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu