Rüya TabirleriU

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada uçtuğunu görenler, bulunduğu konumdan çok daha yüksek bir konuma erişeceğini gösterir. Rüyada uçma şekillerine göre farklı yorumlanabilir. Peki; kazanç, başarı, aşk ve rütbe anlamında ne anlama gelir?

Rüyada kuş gibi uçtuğunu gören kişi, makam ve mevkisi bakımından yükseliş görecektir. Yani rüya gören kişinin elde ettiği kazancında artış meydana gelmesini, işlerinin açılmasını müjdelemektedir. Bunun yanında rüyada uçabilen kişi Ferahlıkla geçireceği bir yolculuğu olduğunu da işaret etmektedir.

Rüyada kanatsız bir şekilde ellerinizi çırparak  uçmak, yakın zamanda mutlu olacağı bir haber alacağı ve her anlamda mutlu olacağı bir dönemin içerisinde olacağını göstermektedir. Bu rüya sahibinin başına büyük bir talih kuşunun konacağını, mutluluğa ve ferahlığa ulaşacağı belirtilmektedir.

Rüyada kanatları olarak uçan kişi, dünyada hiç beklemediği ve ummadığı  büyüklükte bir menfaatlere erişecektir. Ne dileği ve isteği varsa hepsi kısa zamanda gerçekleşecektir. Bu rüya genellikle kişinin yüksek derecede, her anlamda mutlu ve huzurlu geçecek bir ömre, sıkıntılardan kurtulmaya ve rahata ermeye işarettir.

Rüyada gökyüzünü baştan başa uçan kişi, olması çok düşük ihtimal olan hayalleri ve istekleri vardır. Bu arzularında çoğuda kendisi için hayırlı değildir. Rüya sahibinin daha olabilecek istekler dilemesini, kabul olmayacak dualarda bulunmamasını gösterir.

Rüyada kuşlarla birlikte uçan kişi, kendisine yabancı bir grupla tanışır ve onlarla arkadaşlık eder. Bazen de bu rüya farklı bir memlekete veya ülkeye gideceğinize ve orada bir sürü yabancı insanlarla etkileşim içerisinde bulunup onlarla vakit onlarla vakit geçireceğinize yorumlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu