Genel

İkballe hayatın içinden

İkballe hayatın içinden hafta içi dört sabah birbirinden değerli konukları ve farklı konularıyla ekranlarınızda olacak. Ekranların sempatik sunucularından ikbal gürpınar yepyeni bir programla kanal 7’de ekranlara merhaba diyor. Haftanın dört sabahı ekrana gelecek ikballe hayatın içinden programında hayata dair her şeyi bulacaksınız.
Güne kanal 7 ekranıyla merhaba diyeceksiniz. Programda her sabah ikballe yeni bir güne merhaba diyecek ve uzman konuklarla yapılacak söyleşilerde dertlerinize çareler bulacaksınız. Size gerçekten değer veren sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım hayatın içindenle hayattan uzak kalmayın.
İlk programda doktor feridun kunaktan bel ağrısı için yeni yöntemler öğrenecek, Hürriyet hanımla pasta hazırlayacak ve filiz hanımlada en güzel dantel örneklerini yapacaksınız. Ayrıca programda özel motif halk oyunlarından muhteşem bir gösteri de izleyenleri bekliyor.
İkbal gürpınar sizin sesiniz, soluğunuz olmak için hayatın içindenle sizlerle. Farklı hayatları, öyküleri, ekranlara getiren ikballe hayatın içinden sizlerin ekrandaki sesi olacak. Programda uzman konuklarla her gün değişik konularda aydınlatıcı bilgiler ekrana taşınacak. İkballe hayatın içindenle her sabah ekranda sevinci, hüznü, mutluluğu ve umudu paylaşmaya hazır olun.
Programda ayrıca her şehirden gelinlik kızların çeyizleri sergilenecek ve birbirinden güzel seçilmiş çeyizler stüdyoda izleyicilerin beğenisine sunulacak. Evlilik sevincini buruk yaşayanlar, gelinlik giyemeyenler, kına gecesi yapamayan çiftler hasretini çektikleri beyaz gelinliği ikballe hayatın içindende giyecek, kına gecesi yapacak ve mutluluklarını izleyiciyle paylaşacaklar. Çiftlerin mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız kanal 7’de ikballe hayatın içindeni sakın kaçırmayın.

İlgili Makaleler

Yorumlar 126

  1. Fatma Kum dedi ki:

    Selamlar. Yilbasindan birkaç gun once babamin hayranlikla dinledigi bir siir okumussunuz. Bir annenin evlatlarina mektubu, yardim istegi ve evlatlariniz olumsuz yanitini anlatan dokunakli bir siir. Babam sizden bu siiri rica ediyor. Bana mail olarak gonderirseniz sizi izleyen babami sevindirecegim. Ilginize simdiden tesekkurler.(kendisi mail gonderemediginden benden rica etti).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu