GenelRüya Tabirleri

Rüyaların Gerçekleşme Süresi

Rüya yorumları konusunda önemli bir konuyu siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Siz de rüyalar ve rüyaların gerçekleşme süresi ile ilgili tecrübelerinizi bizlerle paylaşmak isterseniz yorum yazarak tecrübenizi iletebilirsiniz.

Rüyaları yorumlarız, aynı rüya için farklı rüya yorumları da yapıldığı olur. Bazı rüyaların gerçekleşeceği düşünülür. Peki  farklı saatlerde farklı zamanlarda görülen rüyaların gerçekleşme zamanlarının da farklı olduğunu biliyor muydunuz? Gördüğünüz rüya ne zaman gerçekleşir? İşte bu konuyu merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okumalısınız.

Rüyalar ne zaman gerçekleşir?

Rüya ne zaman gerçekleşir, rüyaların gerçekleşme süresi var mıdır?

Okurlarımızın kafasında görülen rüyanın tabiri ne zaman gerçekleşeceği, görülen rüya ne zaman çıkar ve hangi rüyalar gerçekleşir şeklinde sorular var. Her rüya gerçekleşir mi diye bir şey maalesef yok. Gördüğüm rüya tabirim çıkmadı dediğinizi duyar gibiyiz. Kaç gün sonra rüya gerçekleşir bu konu hakkında yapılan araştırma sonuçlarını aşağıda paylaştık.

Rüya yorumları o kadar karışıktır ki günlere göre rüya yorumu, aylara göre rüya yorumu ve hatta ayın kaçında görülen rüyalar çıkar hepsinin yorumlamaları farklı farklıdır. Aşağıda hangi saatte görülen rüya gerçek olur ve kaç günde gerçekleşir bilgi vermeye çalıştık. Rüyaların gerçekleşme ihtimalini buradan inceleyerek hesaplayabilirsiniz.

Sabah rüyaları ; Sabahları 4-5 arası görülen rüyalar 3 gün ile 2 ay arasında gerçek olur.

Gündüz rüyası ; Sabahları saat 10 -11 arası görülen rüyalar 15 ila 30 gün içinde gerçek olur.

Öğlen rüyaları ; Ögle saat 12 veya tam gece yarisi görülen rüyalar ayni günde gerçekleşir. Bu belirttiğimiz saatlerin bir kaç dakika sonrası görülen (mesela 12.03 ,12.05 ) yaklaşık 3 gün içinde gerçekleşir.

Öğle sonrası, ikindi rüyaları ; Öğleden sonra saat 3-4 arası görülen rüyalar 1-2 gün içinde gerçek olur.

Akşam rüyaları ; Güneş batarken görülen rüyalar çoğu zaman gerçekleşmez veya karmaşık rüyalar sınıfına girer, o rüyaların yorumu yapılmaz.

Kutsal kitapta (İncil) Hz Yusuf’un Güneş, Ay ve 11 yıldızı aynı anda arkaya dizilmiş halde görmesi 20 yıl sonra gerçek oldu.

Mısır kralı Pharaohun mahkumları görme rüyası 7 yıl sonra ayni ayni gun gerçek oldu.

Mısır kralının rüyasında gördüğü 14 inek (7 si cılız ,7 si şişman inek ) bir ila 14 yıl arasında gerçekleşti. 7 yıl kıtlık oldu 7 yıl bereket yaşandı.

Ayın 6 sında görülen rüyalar 1 veya 2 günde gerçekleşir.

Ayın 9 unda görülen aynı gün gerçekleşir.

Ayın 10 unda görülen rüyalar 20 günde gerçekleşir.

Ayın 13 ünde görülen rüyalar 9 gün içinde gerçekleşir.

Ayın 14 unde görülen rüyalar 26 gün içinde gerçekleşir.

Ayın 15 inde görülen rüyalar 3 günde gerçekleşir.

Ayın 16 sında görülen rüyalar 2 gün içinde gerçekleşir.

Ayın 28, 29 ve 30 unda görülen rüyalar aynı gün gerçek olur.

Bu verdiğimiz rüyanın gerçekleşme süreleri ay takvimine göredir, lütfen bu süreleri normal takvime göre hesaplayın.

Fazla yemek yemekten veya alkol içmekten dolayı görülen her rüyanın yorumunun yapılması veya gerçekleşmesi mümkün değildir.

Gece rüyaları ise standart bir insanın gece uyurken, normal uyku saatleri içinde gördüğü rüya olup, değerli olanları yorumlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Yorumlar 3

 1. Ali kemal yilmaz dedi ki:

  Ruyalarimda gordugum hersey genellikle bolluk zenginlik luks yasam unlu olmak gibi tabirler icermesine ragmen, 5 senedir bir gelisme olmus degildir durumumda. Yokluk sefalet aci gam keder uzuntu stres tasa kaygi pesimi birakmamakta.
  Halbuki her ruyada yorum olarak san sohret zenginlikten bahsediliyor.

  Insanin umutlarinin oynandigi son yerdir burasi.

 2. Serkan dedi ki:

  ilk yattım ruyamda okul elbiselerim vardı ama okula gitmiyordum önünden geçiyordum 2.25 param vardı bakkala gidiyorum onlarla birsurü şeyler alıyorum arkadaşımla sonrasını hatırlamıyom sonra yine okula gidiyorum bu sefer üstumde hiç bişey yok sadece atlet var onunla okuldan geliyorum birileri karişiyo bana sonra yoluma devam ediyom sonrasını hatırlamiyom daha sonra okuldan geliyorum arabam var bir kız arkadaşimi aliyorum sonra yolda giderken adam arkadan bize vuruyo arabayla siyah arabasıyla bizi kovalıyo işde sonra arabayı durduruyo kız kacıyo sonra arkadasım da arabada kacıyom evin onune surdum arkadasım indi bir komsumun evine girdi bende bizim eve kacdim adama guldum gelemedi adam ordan adam dedi kactiginimi saniyosun dedi bende kosdum eve girdim evde misafir vardı annem namaz kiliyodu babama olayı anlattim (ruyamda) ve son uyandim

 3. filiz dedi ki:

  Ben kasim ayı 2013 kasım 18 gece 01 45 kala rüya gördüm biri bna dilegmi
  ben de dilegmi sóledm ne zaman gercek olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu