Genel

Mini Elbise Modelleri 2012

Mini elbise modelleri 2012, 2012 Mini elbise modelleri, Mini 2012 Elbise Modelleri kadin34.net’de..

Mini elbise modelleri seven ve fiziğine güvenenler için 2012 sezonunda tek parça giyilen kısa mini elbiseleri özellikle tavsiye ediyoruz çünkü bu trend bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

2012 yılının mini elbise modelleri artık vitrinlerde ve defilelerde boy göstermeye başladı. Yeni yılın mini elbiselerinde dikkat ettiğimiz bir nokta ise öncelikle parlak renk tercihi yapılmasıdır. Bu sezon gene özellikle straplez mini elbiseler en iddialı modelleri diyebiliriz. Bunların yanısıra göğüs dekolteli mini elbise modelleri de gene giymenin cesaret isteyeceği tasarımlar arasında yer alıyorlar.

Saç modeli olarak topuz veya at kuyruğu modelleri uygun. Ayakkabı seçiminde uzun topuklu tercih edilmeli. Çanta ise ufak ve şık bir çanta modeli olursa harika bir seçim yapmış olursunuz.

Bu modellerin yanısıra size önerebileceğimiz mini elbise modelleri de bulunuyor; özellikle kırmızı renkli mini elbiseler veya örneğin etek bölümünde kırmızı güllerle bezeli bir mini elbise olabilir. Bayanlar artık modayı çok daha yakından takip ediyorlar dolayısıyla da mini etek modelleri ve mini elbiseler kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra moda uzmanları sizler için en güzel mini elbiseleri 2012 kreasyonunda tanıttı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu