Ender SaraçGenel

Ender Saraç Cinsel Gücü Artıran Ürünler

Dr. Ender Saraç proğramda cincel gücü artıran bitkiler ve otlar hakkında bilgiler verdi. Ender saraç cinsel gücü artıran bitkileri kullanmanız halinde hem cinsel aktivitenin artacağını, ereksiyon sorunlarına çözüm olacağını, iktidarsızlık için faydası olacağını ve sperm miktarının artacağını belirtti. Ender Saraç‘ın önerdiği cinsel gücü artıran bitkiler şöyle;

Ender Saraç öncelikle çakşır otu öneriyor. Çakşır otunun iktidarsızlığa karşı çok faydalı olduğu belirtiliyor. Buunun yanısıra kırmızı ginseng bitkisi, tongak ali bitkisi (Malezyada yetişen bir bitki olan tongak ali otu bu şekilde ünlüdür), azgın teke otu (azgın teke bitkisi dünyaca meşhur bir cinsel güç artıran bitkidir, e vitamini içerir), keçi boynuzu (keçi boynuzu aynı zamanda ishal, kansızlık gibi rahatsızlıklara da etkilidir yüksek oranda d vitamini içerir), arı sütü ve arı poleni (arı polenine demir değmeyecek ve güneş görmeyecek. Arı sütü sperm artırır ve hanımlarda cilt güzelliğini sağlar), kırmızı biber..

Erkeklerde cinsel gücü artırıcı ürünler ile beraber cinsel sorunları gideren örneğin prostat büyümesi sorununa karşı etkili olan bitkileri de kullanmak gerekiyor. Özellikle kabak çekirdeği prostat büyümesi sorununa çözüm olarak kulanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu