Genelİbrahim Saracoğlu

İbrahim Saraçoğlu sigara içenler için özel kür

İbrahim Saraçoğlun Sigara içenler için özel etkili kürünü açıkladı..
Sigarayı bırakmak herkesin istediği ama yapamadığı şeylerin başında geliyor..
Malesef İnsaların çoğu sigara bağımlısı ve ne yazıkki , sigarayı bırakamıyorlar,En azından zararlarından kurtulabilmek için.
Prof.Dr İbrahi Saraçoğlunun özel formülü . Bu formül ile sigaranın vücudunuza verdiği tüm zararları elbette ortadan kaldırmak mümkün değil. Ancak önemli bir bölümünü en asgari düzeye indirebiliyorsunuz
Formülün temeli TERE OTU
Ayda 5 kez bunu yapacaksınız. 5 gün üst üste yaptıktan sonra diğer aya kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Yapmanız gereken şu; 5 gün boyunca her gün bir bağ tere otu yemek. Ancak salataya katmadan, saf olarak tüketeceksiniz. Öğlene kadar yarısını, öğleden sonra diğer yarısını yiyeceksiniz.Bu kürü uygularken idrara çıkıldığında yanma hissedilebilir. Bu zararlı bir şey değil. Bu ot aynı zamanda idrar yollarını da temizliyor. Formülü uygulamaya başladıktan sonra 2 veya 3. günde balgam çıkartmaya başlıyorsunuz. (Ayda 5 kez uygulanıp bırakılacak, unutmayın)

İlgili Makaleler

Yorumlar 2

  1. Aslıhan dedi ki:

    Mutlaka denemeliyim.. sigarayı güç bela bırakabildim o da esigara dedikleri elips ile …resmen hayatımı kurtardı..Çok doğru bir icat olmuş hatta yüzyılın icadı bile olabilir..Şimdi sıra verdiğim hasarı onarmaya geldi o da paylaşmış olduğunuz bilgiler olacağına inanıyorum..Teşekkür ederim.

  2. sema dedi ki:

    hamileler kullanabilir mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu