Genelİbrahim Saracoğlu

Hamile kalmaya yardımcı kuru incir kürü

Bitki bilimci Prof. Dr. İbrahim saraçoğlu’nun son kitabı Bitkisel sağlık rehberi isimli kitabı piyasaya çıktı. Bu kitabı edinemeyenler veya okuyamayanlar için belirtmek isterim ki gerçekten okunması gereken ve her evde bulundurulması lazım bir kitap diye düşünüyorum.İçerisinde bitkisel pek çok bitkisel kür bulunmakta. Benim ilgimi özellikle kolay hamile kalmayı kolaylaştıran kuru incir kürü çekti.
Neden derseniz bu konuda çevremde sıkıntı çeken yıllarca bekleyen pek çok insan tanıyorum.Çocukları olması için her şeyi deniyorlar.Bitkisel bir kür olduğu için denemelerinde yarar var diye düşünüyorum.Ben okuyamayanlar veya kaçıranlar için bir kez de buradan yayınlamayı uygun buldum.
Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun kolay hamile kalmak için önerdiği kuru incir kürü. kaynamakta olan yarım litre suya burada dikkat edilmesi gereken suyun klorsuz olması gerekiyor.bu kaynamakta olan suya 15 kadar kuru incir ilave edip 20 dakika kadar ağzı kapalı bir şekilde kaynatıyoruz.20 dakika kaynadıktan sonra ılımaya bırakıyoruz.Ilıyan şerbet kıvamındaki suyunu 2 veya üçe bölerek öğünlerden önce aç karına içiyoruz.
Kürün uygulanma süresi 21 gündür.21 günlük süreden sonra 7 gün ara verip sonuç alamazsanız 21 gün daha kürü uygulamaya devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sayın ibrahim saraçoğlu ben izmirden leyla 43 yaşındayım iki yıllık hamileyim üç kez tüp bebek denedik ilkinde tek yumurta ikincide çift yumurta elde ettik ama yumurtanın kalitesiz olduğunu söylediler sonuç alamadık üçüncü denemede yine kalitesiz dediler fsh 12.9 doktorlar olmaz diyor siz ne önerirsiniz teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu