Cilt Bakımı

Cilt lekelerini gideren alternatif kozmetik ürünleri

Yazın cildinizde bıraktığı olumsuz etkilerin başında hiç şüphesiz güneş lekeleri gelir. Bronz bir yaz geçirmek uğruna uzun süre güneş ışınlarına maruz kalırız, sonucunda ise hasar gören ciltte leke problemi yaşanır. Sonbahar sezonu ciltteki bu hasarları gidermek için en uygun zamandır.
SKINCODE WHITE ESSENCE
Bileşimindeki ‘Biowhite’ın etkisi ilemelanin oluşumunun baskılanmasını sağlıyor ve dolayısıyla lekeleri önlüyor. Bu yağ içermeyen krem yine formülündeki ‘Provitamin B5’ sayesinde cildinemli, parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.
PRIORI EVEN TONES
CoffeeBerry içeren Priori Brightening Facial Complex içeriyor. Brightening Facial Complex, güneş görmüş ciltlerde oluşan lekelenmeler, ton farklılıkları gibi sorunları özel olarak dizayn edilmiş formülü sayesinde, gözle görülür şekilde azaltıyor.
OLAY ANTIAGING + LEKELERE KARŞI BAKIM KREMİ
Yaşlanmanın 7 işaretine karşı savaşırken, aynı zamanda sivilce ve siyah noktaların oluşmasına engellemeye de yardımcı oluyor.
PERRICONE MD PIGMENT CORRECTIVE
Dr. Perricone’un eşsiz içerikleriyle güçlendirilmiş Pigment Corrective, güneş sonrası ve yaşa bağlı oluşan kahverengil ekeler ile savaşarak etkili sonuçlar ortaya koyuyor. İçeriğindeki Vitamin C Ester ile cildi aydınlatırken DMAE içeriği ile sıkılaşma sağlıyor. Mucizevî ürünün içerisinde bulunan, Güney Fransa’da yetişen bir çam ağacı türünün özü olan Pycnogenol sahip olduğu güçlü antioksidanlarl acildi koruyarak lekelerin azalmasına yardımcı oluyor, kolajeni yeniliyor.
LANCOME UV EXPERT
Patentli filtreler Mexoryl SX ve XY sayesinde hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı 12 saat koruma. Dermis seviyesinde bile derin zararlara karşı koruma. Sonuz olarak lekesiz bir cilt.
DERMALOGICA CHROMA WHITEEXTREME C
Güvenli içeriğiyle ciltteki lekelenmeleri önlemek, leke görünümlerini azaltmak ve düzenli bir cilt tonuna ulaşmak için sonuç odaklı bir sistem sunuyor. Dört haftadan itibaren leke görünümünde değişim sağlayan yeni sistemiyle ton farklılıklarını minimuma indirmeye yardımcı oluyor. Ton farklılıklarına karşı cildin savunmasını güçlendiriyor.
SKIN CEUTICAL SPHLORETIN CF
Ana malzemesi Phloretin, elmalardan ve elma, armut gibi meyve ağaçlarının kökünden elde edilen bir anti-oksidandır. Cilt kanserine karşı etki eder, enflamasyona karşı etki eder, hücreleri yeniler, lekeleri azaltır. Cilde nüfuzu hızlandırma özelliklerine sahiptir. Erken yaşlanma izlerini önler, foto hasarı, lekeleri, cilt gevşemesini düzeltir. Cilt onarımını hızlandırır, hücre bütünlüğünü korur. Cildin destek dokusunu yeniden oluşturur.
CLINIQUE EVEN BETTER CLINICAL DARK SPOT CORRECTOR
Koyu lekeleri, yaşlılık lekelerini ve yaşlılık sonucu oluşan renk farklılıklarını, güneşin cildimize yıllar boyu verdiği zararları, çevresel zararları ve akne lekelerinin izlerini gözle görülür şekilde azaltırken daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümü de açığa çıkarır. Tüm farklı ciltlerde reçeteli bir üründen bile daha etkili sonuçlar gösterir. Cildin netliğindeki ve ışıltısındaki iyileşme hemen fark edilir.
INGRID MILLET PERLE DE CAVIAR
Perle De Caviar, Brightening serisinin inci içerikli köpük ve aydınlatıcı toniği derinlemesine temizlik sağlayarak ciltteki kahverengi lekeleri gideriyor. İnci içerikli köpük, pürüzlere ve sebum salgılarına neden olan ölü hücreleri yok ediyor. Cildi narin bir biçimde temizliyor ve hem esnekhem de ipeksi hale getiriyor. Hemen ardından uyguladığınız Brightening aydınlatıcı tonik, cildinize ayrı bir ışıltı katıyor.
NUXE CRÈME ETINCELANTE
İçerdiği Gülhatmi Çiçeği Asitleri, Turunçgil ve Şeker Asitleri kombinasyonu cildi her gün nazikçe soyarak sağlıklı bir ışıltıya kavuşturuyor. Ayrıca gelincik yaprakları sayesinde sürekli nemlendirilen cildinizde kuruluk hissi yaratmıyor. Parlak ve düzelmiş bir yüzeye sahip canlı ve arınmış bir cilde kavuşuyorsunuz.
DUCRAY MELASCREEN DEPIGMENTANT
Güneşe maruz kalan yüz, el ve dekolte bölgesinde kahverengi-gri lekeler oluşabiliyor. Leke üzerine lokal biçimde uygulanarak aydınlatıcı etki sağlayan Melascreen Depigmentant bakım kremi, daha çok melanin (cilde renginiveren temel pigment) parçalanmasına ve eliminasyonuna yardımcı oluyor. Bu lekelerin rengini açarak son derece etkili bir iyileştirme sağlıyor.
PEPTIQUE
UV ışınlarının etkisiyle oluşan cilt lekeleri üzerinde hızlı etki gösteren mucize krem Peptique, aynı zamanda ciltteki çizgileri de fark edilir derecede azaltarak yaşlanma sürecini yavaşlatıyor. Ciltte gençlik hormonuna benzer bir etki gösteren ürün; cildi tazeleyen, sıkılaştıran ve elastikiyet kaybını önleyen özelliğe sahip.
MARIO BADESCUDRYING LOTION
Losyon, akneler üzerinde bir gecede gözle görülür etkiler sağlıyor. Piyasadaki en etkili akne kurutucu olan bu losyon Calamin ve Salicylic Acid içeriyor. Özellikle acı veren ve iltihaplı sivilcelerde hızlı bir etki göstererek kısa sürede rahatla masağlıyor. Mario Badescu Drying Lotion, markanın akneye özel temizleme ürünü ve kremiyle birlikte kullanıldığında, hayatı kabusa çeviren akneler tamamen kayboluyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. kız oyunları dedi ki:

    Yani sabahtan beri bir sürü blog açıp kapattım ama sonunda doğru düzgün bir tane bulabildim. Yazı için çok teşekkür çok işime yaradı. Umarım sizinkisi gibi bloglar çoğalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu