Ahmet Maranki

Ahmet Maranki Kozmik Gençlik İksiri Kürü

Prof. Dr. Ahmet Maranki merak edilen kozmik antioksidan özelliklere sahip gençlik iksiri formülünü açıkladı. Ahmet Maranki’nin geç kalma ve sağlıklı yaşam kürü pekçok faydaya sahip bulunuyor.. Gençlik iksiri kürünün yanısıra yazımızda parazit düşürücü çay tarifi, çocuklara parazit kürü, tiroide karşı ceviz kürü, kilo dengeleyen form çay formülü ve yaz aylarında çok ihtiyaç duyduğumuz selülit yağı kullanımı ve faydaları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz..

BUGÜNE dek bitkilerin yardımıyla hiç hastalanmadığını hiçbir sağlık problemi yaşamadığını ifade eden Prof. Dr. Ahmet Maranki (55), bu kez gençlik aşılayan, antioksidan kozmik iksirin formülünü açıklıyor. Maranki’ye göre, kırmızı pancar, havuç ve elmamucizevi üçlü. Maranki, “7 gün boyunca aç karnına içilecek olan bu karışımla, hemideal kilonuza kavuşun, hemde gençliğinizi koruyun. Bu mucizevi karışıma kereviz, maydanoz, tere, roka, turp, ıspanak, brokoli gibi sebzeleri de ekleyebilirsiniz” diye konuşuyor. Maranki’ye göre, Türk toplumunda parazit sorunu çok yaygın.

Maranki, “Türkiye’de parazit konusu ihmal ediliyor. İleri testler yapılmıyor. Bedende bulunan ve tespiti çok zor olan parazitlerin varlığı bedeninizi ve cildinizi olumsuz yönde etkileyerek halsizliğe sebep oluyor. Sivilceden dökülen saçlara, aknelerden cilt kırışıklıklarına kadar birçok problemin nedeni parazitler. İştahsız çocuklar her gün hastalanıyor. Bir çocuk iştahsızsa, sürekli eli burnundaysa, halsizse bu çocukta parazit olma ihtimali yüksektir. Dünyada her dört ölümden biri, parazitlere bağlı. Parazitler, kısırlığa, erkeklerde sperm eksikliğine de yol açıyor. Süpürge tohumu, kabak çekirdeği, kabak çekirdeği yağı ve sarmısaktan oluşan parazit kürünü üç gün uygulamak gerekiyor” diyor.

Malzemeler: 1 adet orta boy havuç, 1 adet orta boy kırmızı pancar, 1 adet elma, birkaç dal maydanoz, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, mevsim sebze ve meyveleri.

Kullanım şekli: 7 gün boyunca sabahları aç karnına 2 bardak içilmesi tavsiye edilir. Karışımın ana malzemesinin yanında her gün farklı mevsim sebzelerini ekleyerek iksirin gücünü artırabilirsiniz.

PARAZİT DÜŞÜRÜCÜ ÇAY
Malzemeler: Kabak çekirdeği, süpürge tohumu, sinameki yaprağı, funda yaprağı, sarmaşık yaprağı, lavanta çiçeği, huş ağacı yaprağı, sarı solmaz çiçeği, biberiye, mersin yaprağı, kiraz sapı, rezene, ısırgan yaprağı, bamya çiçeği, mısır püskülü, portakal kabuğu, fasulye kabuğu, civanperçemi, ıhlamur çiçeği ve yaprağı, kırkkilit otu, kekik, tıbbi nane, böğürtlen yaprağı, oğul otu, mayıs papatyası, anason.

Hazırlanışı ve kullanılışı: Birer tutam alınarak hazırlanan karışım günde 3 defa yemeklerden 30 dakika önce alınarak, 1 bardak sıcak suyla demlendirilip süzülerek içilir. Ayrıca yoğurt, bal gibi gıdalar ile karıştırılarak da tüketilebilir.

ÇOCUKLARA PARAZİT KÜRÜ
Kabak çekirdeği tozu ve yağı, süpürge tohumu, piren, sinameki ve sarmısağı toz halde karıştırıp yoğurt, bal veya mamayla çocuğa vermek gerekiyor. 7 gün boyunca sabah ve akşam küçük çocuklara bir çay kaşığı, büyük çocuklara ise bir tatlı kaşığı verilmesi uygun bulunuyor. Ayrıca sıcak suya karıştırılıp içilebiliyor. Maranki, “Çocuk diş gıcırdatıyorsa, uyurken ağzından salyalar akıyorsa, ciltte gelişim bozukluğu varsa ve elini sürekli burnuna götürüyorsa bu kür çocuğa uygulanmalı” diyor.

3 HAFTADA İNCELTEN SELÜLİT YAĞI
Malzemeler: 10 gram susam yağı, 10 gram badem yağı, 10 gram buğday yağı, 10 gram portakal yağı, 5 gram fındık yağı, 5 gram limon yağı, 5 gram biberiye yağı, 5 gram kayısı yağı, 5 gram keten tohumu yağı, 5 gram menekşe yağı, 5 gram okaliptüs yağı, 5 gram lavanta yağı, 5 gram kekik yağı, 5 gram nane yağı, 5 gram tarçın yağı, gram pelesenk.

Kullanımı: Karıştırılan yağ karışımı hafifçe ısıtılır. Vücut ısısına yakın olan karışım, selülit olan bölgeye sürülür. Karışım tene iyice yedirildikten sonra hafifçe cildi kızartacak kadar ham ipek keseyle veya kabak lifi gibi bir keseyle sertçe bastırarak 10-15 dakika masaj yapılır. Yağlanmış bölge daha sonra mutfak streciyle sarılıp, ter atmak için egzersiz yapılır. En az 20 dakika aktif ve terletici hareket yaptıktan sonra banyoda iyice ovularak yıkanır. Bu işlemi en az 3 hafta boyunca günde 1 kez yapmak gerekiyor.

Selüliti yok edici lahana kürü
Malzemeler: 5 adet lahana yaprağı, 1 litre su

Hazırlanışı: Lahananın yeşilimsi ana yapraklarından 5 adet 2 avuç büyüklüğünde olanları, 1 litre suda yaklaşık 5-7 dakika haşlanıyor, bu su aç karnına gün içerisinde tüketiliyor, 3 ay boyunca 3 haftalık periyotlarla 1 hafta ara verilerek uygulanıyor. Ayrıca lahana yapraklarının selülitli bölgelere bağlanması tavsiye ediliyor.

TİROİDE KARŞI CEVİZ KÜRÜ
CEVİZ içleri cam bir kavanoza doldurulan 1 litre alkali suyun içine konularak 7 gün boyunca ışık görmeyen, kapalı bir yerde bekletilir. Daha sonra her gün bu sudan 1 fincan içilir ve 1 ceviz içi (lepesi) yenir. Ceviz lepesinin içinden çıkan hançere şeklindeki (boğaza benzeyen) kabuk tekrar suyun içine atılır.

* Bu küre 21 gün devam edilmesi ve ikinci 21 günlük dilimde ise kabuklarıyla kalan suyun içilmesi tavsiye edilir.

* Bu kürün yanında yine 3 hafta boyunca boğaz bölgesine geceleri ceviz yağı sürüp mutfak streci ile sarılarak yatılması tavsiye edilir.

* Özel işlemden geçirilerek cevizin kabuğuyla beraber hazırlanan ve doğal şeker kullanılan ceviz reçelinden her sabah kahvaltı sırasında bir adet tüketerek tiroit sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

KİLO DENGELEME İÇİN FORM ÇAY
Malzemeler: Sinameki yaprağı, funda çiçeği, kuzu sarmaşığı, ısırgan yaprağı, kiraz sapı, biberiye yaprağı, mersin yaprağı, portakal kabuğu, kuşburnu meyvesi, bamya çiçeği, rezene meyvesi, mayıs papatyası çiçek ve yaprak, mısır püskülü, fasulye meyve kabuğu, anason meyvesi, sarı solmaz, civanperçemi, ıhlamur çiçeği, limon kabuğu, tıbbi nane, böğürtlen yaprağı, melisa yaprağı, kekik yaprağı.

Hazırlanışı: Birer tutam alınarak hazırlanan karışımdan günde 3 defa yemeklerden 30 dakika önce alınarak, bir bardak sıcak suyla demlendirilip süzülerek içilir. Ayrıca bir fincan yoğurdun içine bir tatlı kaşığı (iyice toz hale getirilmiş) ilave edilerek de alınabilir.

Kaynak: Karmamagazin.com

İlgili Makaleler

Yorumlar 3

  1. Gençlik ikisiri kürü için arama yaptım ama bu saçma sapan kür çıktı karşıma. Bana doğru bir gençlik ikisiri kürü önerebilecek var mı?

  2. Ahmet hocayı bir süredir izliyorum. Kozmik ürünleri sitesinden inceledim. Bu gençlik iksiri hakkında sitesindeki bilgilere de baktım. Ahmet marankinin kürlerini uygulayan arkadaşlar varmı? uyguladığınız kürleri ve etkilerini yazarsanız bizde faydalanalım..

  3. Ahmet maranki benim takip ettiğim bir kişi bu gençlik iksiri ile ilgili söyledikleri dikkatimi çekmişti sitenizde bulunca sevindim. Genç kalmak için işe yararmı yaramazmı test etmek lazımt abi ancak gençlik iksiri adı bile denemek için bana yeterli geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu