Ahmet MarankiGenel

Ahmet Maranki’nin Sonbahar Kozmik Beden Temizliği Kampı

Ahmet Maranki merakla beklenen kozmik beden temizliği tarihlerini ve kozmik beden temizliği kmapının tarihi ve yerini açıkladı. Ahmet Maranki ve Kozmik Bilim Ekibi ile yakın zamanda açılışı yapılan 5 yıldızlı, lüks Palas Premium Thermal Hotel’de sonbahar döneminin ilk Kozmik Beden Temizliği programı 23 Ekim – 30 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.
Sağlıklı bir yaşama adım atmak için Gazlıgöl’de bulunan Palas Premium Thermal Hotel’in düzenlediği, Sonbahar Kozmik Beden Temizliği & Detoks kamplarının ilki 23 – 30 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacak.

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için gerçekleştirilen ruhsal ve bedensel arınma metodlarının uygulandığı, Kozmik Beden Temizliği & Detoks kampları devam ediyor.

Kozmik Beden Temizliği; sonbahar ekim, kasım, aralık aylarında, ayın gökteki hareketine göre; 23-30 Ekim tarihleri arasında Kozmik Beden Temizliği-lavman-detoks-arınma yapılarak gerçekleştirilir. Böylece karaciğer, safra ve kalınbağırsak, akciğer, dalak ve pankreas temizliği yapılmış olur.

AFYON GAZLIGÖL’DE BULUNAN PALAS PREMIUM THERMAL’DE 10 YAŞ GENÇLEŞEBİLİRSİNİZ

Ahmet Maranki ve Kozmik Bilim Ekibi ile yakın zamanda açılışı yapılan 5 yıldızlı, lüks Palas Premium Thermal Hotel’de sonbahar döneminin ilk Kozmik Beden Temizliği programı 23 Ekim – 30 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.

Not: 23 Ekim- 30 Ekim 2011 tarihlerinde yapılacak olan ilk arınma detoks kampı Palas Premium Thermal Hotel’de gerçekleşecektir.

İlgili Makaleler

Yorumlar 5

  1. metin dedi ki:

    Asagidaki yaziyi yaz an arkadasa kisiyi sevip sevmemeniz sizin sahsi gorusunuz kamplarda herhangi bir kotu durum yok katilanlarin yorumlarini dinleyin sikayet eden yok katilanlarin memnun sen niye rahatsiz oluyorsun efendi saygilarimla

  2. sonbahar kozmetik beden temizliyinin tarihleri ne zaman

  3. sonbahar kozmetik beden temizliyinin tarihleri ne zaman

  4. Maranki kozmik beden temizliği kampları nerede yapılıyor? Bir de bu kozmik beden temizliğinin tarihleri nelerdir bilgi vermenizi rica ediyorum

  5. Maranki bu kozmik kamplarla köşeyi döndü siz hala kamp vs onun reklamını yapın bakalım. sitenizde bunları yayınlamak vebaldir. Sitesinden okuduğum ve duyduklarıma göre 5 yıldızlı otellerde dünyanın parasına 1 hafta marankiden masallar dinleyip kıçınıza lavman denen boruyu sokmak için gidiyorsunuz çıkan bok u karıştırıp bişi çıktıysa güle oynaya geri geliyorsunuz :)) Tabi verdiğiniz para yanınıza kar kalıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu