Ahmet MarankiGenel

2013 Kozmik Beden Temizliği Detoks Tarihleri

2012 yılının kozmik beden temizliğini geride bırakmış bulunuyoruz. Dileriz tüm kozmik bilim müdavimleri bu yılın ilkbahar ve sonbahar  beden temizliğini yapıp faydalanmışlardır.. Ziyaretçilerimizden şimdiden 2013 yılının ilkbahar ve sonbahar dönemi kozmik beden temizliği takvimi hakkında sorularalıyoruz.. Biliyorsunuz kozmik beden temizliği  1 yıl içinde ilkbahar ve sonbahar olmak üzere 2 zamanda yapılabiliyor.. Fakat her sezonun beden temizliği & detoks tarihi Prof. Dr. Ahmet maranki tarafından yayınlandıktan sonra biz bu bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.. Dolayısıyla 2013 sonbahar arınma proğramı ve kamp detayları henüz belli olmadığı için bu bilgiyi henüz sizlere iletemiyoruz.. Kozmik arınma tarihlerini ve kozmik beden temizliği kamp tarihlerini bilgi aldığımız anda kadin34.net sitemizden sizlerle paylaşacağız. Sitemizi takip etmeye devam edin lütfen!

Bildiğiniz üzere kozmik beden temizliği aın hareketlerine göre belirlenen belli tarihlerde yapılmaktadır.. Bu tarihleriProf. Dr. Ahmet MARANKİ açıklıyor.. Fakat 2013 yılı kozmik beden temizliği tarihleri henüz açıklanmadı..2013 yılı sonbahar kozmik beden temizliği kamplarının tarihleri de henüz Ahmet maranki tarafından açıklanmadı..

Prof Dr. Ahmet maranki beden temizliği ve kampı tarihlerini açıklandığında kadin34.net sitemizden de sizlere duyuracağımızdan emin olabilirsiniz.. 2013 beden temizliği tarihleri ve beden temizliği kampları için sorularınızı info@kadin34.net mail adresine de gönderebilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu