Ahmet MarankiGenel

Ahmet Maranki İlkbahar 2. Kozmik Beden Temizliği Kampı

İlkbahar Kozmik Beden Temizliği’nin ikincisi 9 Haziran – 16 Haziran tarihleri arasında Afyon Sandıklı Park Otelde‘de gerçekleştirilecek! Sandıklı Park Otel‘in organize ettiği Kozmik Beden Temizliği Kampı’na katılanlar, uzman hekimler kontrolünde arınabilecek.

Ahmet Maranki resmi sitesinde ilkbahar 2. kozmik beden temizliği kampı ile ilgili yapılan açıklamayı bilgilerinize sunuyoruz.. Ayrıca ilkbahar 2. kozmik beden temizliği kampının yapılacağı Afyon Sandıklı Park Otel hakkında bilgilere de yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşama adım atmak için gerçekleştirilen ruhsal ve bedensel arınma metotlarının uygulandığı, Kozmik Beden Temizliği & Detoks kampları 2014 yılında da tüm hızıyla devam ediyor.

Detoks kampları hızlı kilo vermek amacıyla değil, toksinlerden arınmak ve sağlıklı yaşam formüllerini öğrenip, daha kaliteli yaşayabilmek için yapılan uygulamaların gerçekleştiği kamplardır.

Kozmik Beden Temizliği & Detoks kamplarımızda uygulanan programlar karaciğer, safra, kalınbağırsak, akciğer, dalak ve pankreası temizlemeye yönelik programlardır. Yanlış beslenme alışkanlıkları, ilaçlar, stres ve asit oluşumuna sebep olan faktörlerden kaynaklanan aşırı asidik kalıntılarla sürekli kirlenirse karaciğer ve diğer organlarımızda zamanla ciddi tıkanmalar meydana gelir.

7 gün sürecek olan programda katılımcılara her gün sağlıklı yaşamla ilgili kürler ve püf noktaları öğretiliyor.9 Haziran Pazartesi günü başlayıp, 16 Haziran Pazartesi günü sona erecek olan 2014′ün ilk Kozmik Beden Temizliği kampı, Sandıklı Park Otel’de gerçekleşiyor. 2014 yılı ilkbahar döneminin ilk arınma programı yaza, kışın kirlerinden arınmış olarak girme fırsatı sunuyor.Bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi ve daha sağlıklı kalabilmek adına gerçekleştirilen kampa katılımcılar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Her akşam gerçekleştirilen konferanslarda, katılımcıların sorduğu sorular Ahmet Maranki tarafından cevaplanıyor.

Yılın ilk arınma programının Kozmik Yaşam Merkezi takipçileri ve beden temizliğine önem verenler için son bir şans olduğunu belirten Ahmet Maranki, yaptığı açıklamada, “Kışın soğuk günlerinde her türlü ortamda çalışıp yiyor içiyoruz. Kış mevsimine özgü hava kirliliği ise zaten herkesin malumu. Dolayısıyla dış etkenlere son derece açık olan bedenimizde kirlenmeler oluyor. Bu kirlenmeyi yaza girerken gerçekleştirdiğimiz Kozmik beden Temizliği kampında atarak Yaza hazırlıklı olarak giriyoruz. Bunu arabamızın kışlık bakımını yaptırmamıza benzetebiliriz. Nasıl ki, kışa girerken lastiklerini kontrol ediyor, arabamızı genel bakıma sokuyorsak, aynı önemi bedenimize de vermeliyiz. Bu bakım için de en uygun dönem ayın hareketlerine göre belirleniyor ve dolunaylarda gerçekleştiriliyor”  sözlerine yer verdi.

Kampta spor, beslenme, beden temizliği ve bilgilendirici konferansların bir bütünlük içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Fransa, Avusturya, Norveç, Almanya, Danimarka gibi ülkelerden katılımcıların da yoğun olarak katıldığı kampta, Ahmet Maranki eşliğinde beden temizliği yapılırken, her akşam ayrı konularda konferanslar veriliyor. Kozmik şifalı yemeklerden oluşan menü, şifalı kozmik hareketler eşliğinde bedene faydalı hale geliyor. Katılımcılara ayrıca beden analiz uygulaması, ayak detoksu, biorezonans uygulamaları, masaj, ozon terapi ve çamur banyosu gibi programlar Ahmet Maranki ve KOBİK ekibindeki eğitimli personeller tarafından başarıyla uygulanıyor. Siz de yılın son arınma fırsatını kaçırmayın.

2014 YILI İLKBAHAR

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ TARİHLERİ

Ruhsal ve Bedensel Arınma – Detoks Programı Tarihleri

AYDINLIK DOLUNAY DÖNEMİ

KARANLIK DOLUNAY DÖNEMİ

KBT   KAMP UYGULAMA TARİHİ

10 Mart Pazartesi17Mart  Pazartesi24 Mart Pazartesi31 Mart Pazartesi
9 Nisan Çarşamba16 Nisan Çarşamba23 Nisan Çarşamba30 Nisan Çarşamba7 Nisan Pazartesi14 Nisan Pazartesi
 8 MayısPerşembe16 Mayıs Perşembe22 Mayıs Perşembe29 Mayıs Perşembe9 Mayıs Cuma16 Mayıs Cuma
7 Haziran Cumartesi14 Haziran Cumartesi21 Haziran Cmartesi28 Haziran Cumartesi9 Haziran Pazartesi16 Haziran Pazartesi

 

Kozmik Beden Temizliği Ruhsal ve Bedensel Arınma – Detoks Uygulamalarımız, Maranki çiftinin katkılarıyla Op. Dr. Ali Özgür danışmanlığında yürütülmektedir. 

2014 Yılının İkinci Kozmik Beden Temizliği & Detoks Kampımıza Ait Detaylar

9 Haziran 2014 Pazartesi günü saat 15:00′da girilir

16 Haziran 2014 Pazartesi  günü saat 12:00′a kadar çıkışlar sağlanır.

sandikli-park-otel

SANDIKLI TERMAL PARK OTEL

Otel Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin en önemli çamur kaynağının bulunduğu bölge !!! Sandıklı’da Balneoterapi

Aziz Michel’in hastalarını tedavi ettiği Frigyalıların mukaddes şehir saydığı ve birçok efsaneye konu olmuş Sandıklıdaki Hüdai Kaplıcaları’nı diğer kaplıcalardan ayıran en önemli özellik, ünü tüm dünyaya yayılmış olan çamur banyolarıdır.

Bu mucizevi çamur banyoları 500 m devam eden jeolojik bir çatlağın farklı yerlerinde kaynayıp 68 derecelik sıcaklığa ulaşan şifalı su ile özel şekilde hazırlanan toprağın karışımından oluşur. 2000 yıllık mucizevi şifalı suları Sandıklı Thermal Park Hotel kalitesi ve konforuyla sunulmaktadır.

EN YAKIN ŞEHİR:  Sandıklı 6 km

AFYONKARAHİSAR: 60 KM

ANTALYA: 210 KM

ISPARTA: 75 KM

TAKSİ: 24 saat

DOLMUŞ: Her 60 dakikada (Sandıklı Şehir Merkezine)

Yer ve Konum

Ulaşım: Hüdai Kaplıcaları Mevkii Afyonkarahisar Sandıklı

Telefon : 0 (0272) 535 70 70

Faks      : 0 (0272) 535 72 72

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu