GenelGenel Sağlık

Sacit Karademir

Sacit Karademir konusunda yazılmış makaleyi aşağıda okuyabilirsiniz. Sacit Karademir hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.
•1955 yılında Sivas’ta doğdu.
•Cumhuriyet Üniversitesi Tip Fakültesinden 1982 yılında mezun oldu.
•Cumhuriyet Üniversitesi Tip Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimi (1985 – 1991).
•Cumhuriyet Üniversitesi Tip Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi (1991 – 1992).
•İstanbul’da ONEP Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde Prof. Dr. Onur Erol’un yanında Uzmanlık sonrası Estetik Cerrahi eğitimi (1993 – 1994)
•ONEP Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’ne Partner olarak kabul edildi ve ONEP’te Plastik Cerrah olarak çalışmaya başladı (1995 – 2005).
•Metropolitan Florance Nightangale hastanesi konsultan Plastik Cerrah (1999 – 2005).
•Amerikan Hastanesi ve Medamerikan polikliniği Konsultan Plastik Cerrah (1996’dan beri devam etmekte)
•ONEP’ten Ocak 2006 tarihi itibariyle ayrılan Op. Dr. Sacit Karademir, Op. Dr. Serhat Totan ile birlikte NATURES GÜZELLİK MERKEZİ’ni kurdu. Halen çalışmalarına burada devam ediyor.
Sacit Karademir konusu ile ilgili fikirlerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Yorumlar 4

 1. Engin dedi ki:

  Sacit bey benim burnumà da bur operasyon yaptı 2005 te şimdi bende bende o zamandan bu zamana sağlıklı nefes alamıyorum ve gittigim bütün KBB uzmanları başarısız bir operasyon olduğunu tekrar gerektiğini soyluyorlar

 2. Mehmet dedi ki:

  5 ameliyati başka yerlerdemi oldunuz,keske baştan gits eydiniz.ama genede gidin görüşün.sacit bey on numara bir insandır. Gereken yardımı muhakkak ki yapar

 3. elif türkmen dedi ki:

  dr sacit beye 5 yıl önce burun küçültme ameliyatı oldum ogündür bu gündür nefes alamıyorum bu yüzden 5 kere ameliyat oldum kendisine gitsem ucretsiz burnumu iyleştirirmi buna hakkım olduğuna inanıyorum

 4. plastik cerrahi dedi ki:

  plastik cerrahi hakkında google arama motorunda araştırma yapıyordum ve rastlantı sonucu sitenize ulaştım. Çok faydalı paylaşımlarda bulunuyorsunuz, ayrıca tasarım açısından da çok başarılı bir websitesi oluşturmuşsunuz. İzmir’de yaşıyorum ve burada plastik cerrahi hakkında bilgi alabileceğim sağlık ve güzellik ile ilgili merkezlerin sayısı oldukça az.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu