Rüya TabirleriY

Rüyada Yılan Sokması Ne Demek Rüya Tabiri

Rüyada görülen yılan hep yanlış anlaşılan sembollerdendir. Yılan çok önemli bir semboldür aslında. Rüyada yılan sokması görmek hem şifayla ilgilidir, hem sezgilerle ilgilidir hemde kendini fark etmemekle ilgili bir semboldür.

Rüyada Yılan Sokması Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir yılan tarafından ısırılmak kimi zaman gözükmeyen bir durumun, gizli bir durumun ortaya çıkması, bir zarardan dönmek yada zararlı bir durumdan kurtulmak anlamına gelebilir. Bazen zararlı bir figürü veya zarar veren bir insanı hayatınızdan çıkarmak anlamına da gelebilir.
Sezgisel anlamda yılan görmek yine bir metatif çalışma sonrası yılan rüyaları, yılan sembolleri bir sezginin ortaya çıkmasıyla, farkındalıkla ilgilidir. Çünkü yılan görmek hem şifayla ilgili, hem de hastalıkla ilgili bir semboldür. Yılan biraz derdin derman içinde olması yani problemin ve çözümün birlikte olduğu bir semboldür.

Rüyada Yılan Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan yakalamak hem sezgisel olarak çözümü fark etmek hemde zararlı olan bir şeyi ortaya çıkarmak anlamında yorumlanır. Her şekilde probleme karşı iradenizi ortaya koyduğunuzu, çözüm bulduğunuzu gösteren semboldür yılan yakalamak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu