Rüya Tabirleri

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri

Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Cinsi Münasebet.)Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.
Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder. Rüyada sevişen iki insan görmeniz, yeni bir ask heyecanı duymak arzusu ile içinizde kıpırdanmalar olduğuna; kendinizi sevişir halde görmeniz, şimdilik bu duygudan uzak bulunduğunuza delildir.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada Allah için seviştiğini gören kimse, Allah’ın rahmet ve nzasina nail olur ve günahtan kaçınır. Kafirin Allah için seviştiğini görmesi, Müslüman olmasına; eger bu sevisme Allah için olmazsa, neticesi ihanetlik olan bir ortaklık akdetmeye ve velisiz evlenmeye işarettir. Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu