KRüya Tabirleri

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek konuşmak

Rüyada küs olduğun birini görmek aslında günlük yaşamınızla doğrudan bağlantılıdır. Rüyada küs olduğun birini görmek biri hakkında düşünmeden ve haksız yere peşin fikirli olarak verdiğiniz bir karar veya yargı sebebiyle vicdan azabı çekildiğini bir nevi iç hesaplaşma yapıldığını gösterir.

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
Rüyanızda küs olduğunuz birini görürseniz yapmanız gereken normal yaşamınıza bakmak ve önyargı ile yaklaştığınız bir olay veya kişi varsa ona yoğunlaşıp sorunu çözmektir.

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak, sarılmak, öpüşmek

Rüyada küs olduğun birini görmek ve barışmak

Rüyada küs olduğun birini görmek ve barışmak genel olarak sizi çok kıran akraba, arkadaş veya dostunuza karşı aradaki düşmanlığın ve husumetin son bulacağına işarettir. Dinimiz gereği biriyle küs kalmak, dargın olmak hoş karşılanmaz ve bundan dolayı küs olduğunuz birini görmek vicdanınız nedeniyle bilinçaltınıza yansır. Bu yüzden rüyada küs olduğunuz birini görüp barışmanız, gerçektede o kişiyle barışacağınız olarak yorumlanabilir. Bazen de tam tersi olarak küs olduğunuz kişiyle aranızdaki bağların tamamen kopacağı anlamına gelebilmektedir.

Rüyada küs olduğun akrabanı görmek

Sorunların artık bitmesini istediğini, küs akraba görmek üstünde yük olan problemlerinizi bir kenara atarak başarılı işler yapacağınıza ve hayatınızı belirli bir düzene koyacağınıza işarettir. Rüyada küs akrabaları görmek ayrıca rekabeti kazanacağınıza, amaçlarınızın ve beklentilerinizin gerçekleşeceği olarakta yorumlanmaktadır.

Rüyada küs olduğun birinin seni öpmesi

Küs olduğunuz kişiye aşırı derecede kırıldığınızı ve darıldığınıza işaret eder. Rüyada küs olduğunuz bir kişinin seni öpmesi barışma isteği, karşıdaki kişinin size haksızlık yaptığı ve bundan dolayı ona çok öfkeli olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada küs olduğun arkadaşının evine gelmesi

Rüyada küs olduğun birinin evine gelmesi

Rüyada küs olduğunuz kişinin evinize gelmesi veya küs olduğun birinin evine gitmek son zamanlarda yaşadığınız hayal kırıklıkları ve beklentilerinizin gerçekleşmemesinden dolayı üzülmenizin gereksiz olduğunu gösterecek rüya olarak yorumlanmaktadır. Yakın zamanda güzel bir haber alabilirsiniz ve aile içi mutlulukla karşılaşacağınız bir olay gerçekleşebilir.
Rüyada gördüğümüz şeylerin tabirlerini merak eder dururuz. Bize gelen rüya tabiri isteklerini sizlere yorumlayıp, araştırıp paylaştık. Aşağıdan merak ettiğiniz başka rüya tabirleri varsa inceleyebilirsiniz.

Ayrıca rüyalarınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız sizlere yorumlama hakkında yardımcı olabiliriz. Formda doldurduğunuz bilgiler kesinlikle gizli kalmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde rüyalarınızı aşağıdan bizlere anlatabilirsiniz…

İlgili Makaleler

Yorumlar 12

 1. Hatice dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum kişiyle barışıp resim yapıyoduk.

 2. Mira dedi ki:

  Ben ruyada kus olduğum bir kadinla konustum.ve cevabini aldim tesekkur ederim

 3. Cennet dedi ki:

  Ruyamda küs olduğum bir arkadaşımın evine veya iş yeri gibi bir yer yanıyor ben onun cocuklarini koruyorum . Tabiri nedir acaba ruyamin

 4. Yazlikpike dedi ki:

  Hiçbir yerde rüyada küs olduğun birinin ayınını örtmek, yardım etmek yok☹️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu