Çanta ModelleriGenel

Rugan Çanta Modelleri 2012

2012 Çanta modelleri arasından özellikle rugan çantalar beğeni toplayacak.. Çanta sever biri olarak siz değerli kadin34.net ziyaretçilerine 2012 modasını yansıtan rugan çanta modelleri trendini en güzel örnekleri ile sunuyoruz. Rugan çantalarda bayanların 2012 yılında en sık tercih ettiği modeller arasında yer alacak. Çanta düşkünleri, birbirinden şık rugan çanta çeşitlerine galerimizden bakabilirsiniz.

Bu arada rugan sever ziyareçilerimize rugan çantaların kullanımı ve bakımı hakkında bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Rugan çanta ya da ayakkabı görüntü itibariyle kadınların hep dikkatini çekmiştir. Fakat ruganın bu göz alıcılığı yanında dezavantajı da mevcuttur. Ruganın kullanımı biraz dikkat ister. O parlak görüntüyü vermek için kullanılan kimyasallardan dolayı kırılma kaçınılmazdır. Rugan deriden üretilmiş ayakkabı ya da çantamızda kırılma olduğunda mutlaka keyfimiz kaçar. Çünkü o pürüzsüz görüntü kaybolacaktır. Bunu önlemek için zeytinyağı ya da vazelin sürebilirsiniz. Bir çare de rugan eşyanızı serin yerde saklamaktır.

İlgili Makaleler

Yorumlar 2

  1. Rugan ayakakbı ve rugan çanta seviyorum. Bu modayı iyi takip ederim verdiğiniz modelleride az çok biliyorum güzel seçim yapmışsınız tebrikler

  2. Rugan benim tercihim hem ayakkabıda hem çantada rugan seviyorum ve burdaki rugan çantalar süper ya………….
    Özellikle yeşil renkli rugan çantaya hasta oldum 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu