Çanta Modelleri

2018 Sokak Stilinde Trend Çantalar

  • Mini Çantalar

Rihanna’nın, Kim Kardashian’ın, Kendall Jenner ve daha birçok ünlünün elinden düşürmediği mini jacquemus çanta, yazın en büyük trendlerin içine girmiştir. Çantanın içerisine sadece rujunuzu, aynanızı ve kartlarınızı sığdırabileceğiniz mini el çantaları 2018 yazının en tutulan çantaları arasında ilk sırada yer aldı

  • Bel Çantaları

Özellikle konserlerde ve yürüyüşlerde son derece kullanışlı olabilen pratik prada çantaları sevemedik sevemeyeceğiz. Ancak Modellerin ve çoğu bloggerların bu kadar sevmesinin kullanışlı olmasından başka sebebinin olduğunu da düşünmüyoruz.

  • File Çantalar

Staud’un manav filesinin içine koyulmuş bir kovayı anımsatan çantaları bu yaz sezonunda belki de en çok rastlanan çantalardan bir tanesi oldu. Yazlık kıyafetler ile, özellikle sokak ve plaj konbinleri ile oldukça tarz görünüyor.

  • Hasır Çantalar

Hasır çantalar plajlardan sokak stiline taşındı. Hatta sokak stilinin vazgeçilmez parçaları arasında yerini aldı. Her markada birbirinden her markada birbirinden renkli ve şık hasır çantalar bulabilirsiniz.

  • Büzgülü Çantalar

Son yıllarda bloggerların elinde sık sık rastlanan büzgülü çantalar da bu yazın yükselmekte olan çanta trendleri arasında yerini çoktan aldı.

  • Transparan Çantalar

Geçtiğimiz yıl chanel gibi A klas markaların podyumlarında rastladığımız tranparan çantalar bu sezon kendini geliştirerek daha şık şekillerde bu yaza trend olmaya başladı. Özellikle Mango’nun boncuklu transparan çantasını ünlü bloggerlar yanlarından ayıramaz oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu