Ayakkabı ModelleriGenel

Öpücük burunlu ayakkabı modelleri

Kadın ayakkabıları her yıl olduğu gibi 2012 yılında da yüksek topuklu ayakkabılar ile bayanların gözde aksesuarı olmaya devam ediyor. Bu ayakkabı modelleri 1930 lu yıllarda Greta Garbo ve Rita Hayworth gibi yıldızlar tarafından sıklıkla kullanılarak popüler oldu. Bu efsanevi yıldızlar parmakların küçük bir bölümünü gösteren öpücük burunlu topuklu ayakkabı modellerini neredesey sürekli olarak kullandılar.

Öpücük burunlu ayakkabılar 1980 li yıllarda bir süre yeniden popüler olsalar da sonradan gözden kayboldular. Bu ayakakbıların en önemli özelliği bayanların seksapelini ortaya çıkarması. Bu kadınsı ayakakbılar ayakların güzelliğini göstermesi açısında vazgeçilmezler. Hem çok seksi bir görünüm sunması hem de yarı kapalı olması asil bir görünüm sunması ve asil durması sebebiyle eşsiz bir model olarak görülüyor. İşte bu harika model yeniden 2012 ilkbahar yaz ayakkabı modası sezonunun en şık ayakkabıları olarak karşımıza çıkıyor.

Bu öpücük burun modelleri yaş veya kış her mevsim giyilebilecek ayakkabıla rolarak ünlü tasarımcılar tarafından da tercih edilmeye başladılar. Ayakkabı dünyasının güzelliğini yansıtan son moda ayakkabılar arasından kırmızı, siyah, kahverengi, sarı, mor, lame, gri,  beyaz renklerde, deri, saten veya kumaş malzemeden üretilmiş, bazısı parlak, bazısı mat veya desenli olarak tasarlanmış; platform topuk veya ince topuk ayakkabı modelleri için göz atmakta yarar var.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu ayakkabı modelleri harika yani burdaki modelleri hiç görmemiştim. öpücük burunlu 2 tane ayyakabı almıştım ancak sanırım bir tane daha alıcam. ben abiye giydiğim için her ayakkabı hoşuma gitmiyor ankak bu modelleri beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu