Cilt BakımıGenel

Pembe maske gerçekten işe yarıyor mu?

Pembe maske ne kadar faydalı veya pembe maske gerçekten işe yarıyormu sorusu ziyaretçilerimiz tarafından bize sıklıkla iletilen sorular arasında yer alıyor.. Pembe maske cilt bakımında en son yeniliklerden biri oalrak karşımıza çıkmıştı. Pembe maskeyi kullandığını ve sivilcelerinden cilt sorunlarıdnan kurtulduğunu söyleyen birkaç ünlü sanatçının röportajları yayınlandıktan sonra pembe maske satışı hızlar arttı ve neredeyse tüm tv kanllarında ve internet ortamında pembe maskenin satışı çılgınlık halinde arttı.

Pembe maske kullanmış kişiler lütfen pembe maskenin faydaları, zararları veya pembe maskeyi beğenip beğenmediğinizi yorum bölümüne yazarak bize iletiniz. Ayrıca pembe maske hakkında yorumlar bu sayfada yayınlanacaktır. Bu yorumları sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Pembe maske işe yarıyor mu? pembe maske şikayet pembe maskeye şikayetim var! aslında bile bile lades diyenlerdenim, internetteki pembe maske şikayetlerini okuduğum halde yine de pembe maskeyi denedim.. orjinal pembe maskeyi üstelik.. ama sonuç hüsran.. dolayısıyla pembe maskeyi satanların bir suçu yok.. tüm suç her naneye sarkan merakımda.. son pembe maske yorumlarım: pembe maske özetle; ilk yapışta iyi, hoş.. sonra yaramıyor.. karma ve yağlı ciltler pembe maske almasın arkadaşlar. biliyorsunuz karma ciltli biriyim ve ard arda iki gün pembe maske kullandım (değerimi bilin bak kobaylık yaptım sizin için ehemöhöm ) üçüncü günse kullanmadım normalde beş gün üst üste kullanıyor ya hani.. pembe maske içeriğinde bol miktarda yağ bulunduruyor.. tamam yararlı yağlar olabilir ama bu yağlar cildin nem seviyesini oldukça arttırıyor.. karma ve yağlı ciltlere aşırı nem pekte yaramıyor bilindiği gibi.. piyasadaki pembe maskeler bence, kuru ve normalden kuruya ciltler için güzel ve sorunsuz sonuç verir.. iki gün sonucunda bugün (yani son kullanımdan iki gün sonra..): cildimde gözle görülmeyen tek tük küçük sivilceler çıktı.. daha önce hiç görmediğim cinsten bunlar. ikinci maskeden hemen sonraki sabah iki tane de sürekli aynı yerde çıkan sivilcem hazırolda bekliyor gibi çıktı.. pembe maske tetikledi bu iki hınzırı anlayacağınız.. ayrıca yüzden kopardığı ayva tüyleri yerine daha uzun ayva tüyleri çıkmasına sebep oluyor ciltte.. kısacası pembe maske içeriği herkese uygun değil.. zaten profosyonel cilt bakım uzmanlarının yaptığı pembe maskelerden değil piyasadaki pembe maskeler.. üstelik orjinal denilenleri bile değil..”

Yukarda karışık olarak sunduğumuz yorumlardan anlayacağınız üzere kullandığınız ürünün adından çok ne kadar orjinal olup olmadığına da dikkat etmek gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu