EstetikGenel

Muzeffer Çelik'ten silikonlu ünlüler hakkında açıklamalar

Muzeffer Çelik‘ten silikonlu ünlüler hakkında açıklamalar konusunda yazılmış makaleyi aşağıda okuyabilirsiniz. Muzeffer Çelik‘ten silikonlu ünlüler hakkında açıklamalar hakkında yorumlarınızı ve fikirlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.
Memelerine silikon taktırmak isteyen ünlüler şimdilerde estetik cerrah Muzaffer Çelik’in kapısını aşındırıyor. Göğüs estetiğini hiçbir iz bırakmayan ‘koltuk altı’ yöntemiyle gerçekleştirdiği için rağbet gören Çelik’in müşterilerinden bazıları İzel, Reyhan Karaca, Deniz Seki, Şenay Akay ve Arzu Yanardağ. Ve bu ünlü doktor, Milliyet’e, ünlü müşterilerini kızdıracak açıklamalarda bulundu. İşte Çelik’in sırları, müşterileri ve bazı ünlüler hakkındaki iddiaları:
Ebru Şallı, “Harun istediği için silikonlarımı çıkardım” diyor ama gerçek başka. Daha önce bu problemleri gidermek için ameliyat oldu ama sonuç alamadı. Problemsiz silikonlu göğüs doğalından çok daha güzeldir, kimse çıkartmak istemez.
Şenay Akay’ı bana sevgilisi Mustafa Ezici getirdi. Silikonlarını 22 Haziran 2001′de taktım. 2 bin doları bulan operasyonun bedeli hesabıma yatırıldı.
Özlem Yıldız da göğüslerine bir operasyon yaptırmak istiyordu ama televizyon programı nedeniyle bir türlü olmadı. Yakında ameliyatı yapacağız.
Deniz Akkaya ve Güzide Duran’ın estetikleri başarısız, izler kalmış. Güzide’nin göğsünün altında bir parmak kalınlığında iz var.
• Sanatçıların çoğu adını saklıyor. Mesela İzel farklı bir isimle kaydolup hastaneye yattı.
Yöntem böyle işliyor
Estetik cerrah Muzaffer Çelik’in yöntemiyle operasyonlar şöyle gerçekleşiyor: Göğüsleri büyütmek amacıyla silikon yerine serum fizyolojikli protezler tercih edilir. Uygulanan tekniğe göre koltuk altından girilerek protez kas arkasına yerleştirilir. Koltuk altında iz olmaz. Kas arkasına konması protezin deri altından hissedilmesine mani olur ve doğal görünüm sağlar. Memede kesi, iz ve meme başı his kaybı riski yoktur. Ameliyat yaklaşık 30 dakika sürer. Aynı gün ya da ertesi gün taburcu edilir.
Milliyet
Ünlülerin Silikonları konusu ile ilgili fikirlerinizi, yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu