Zayıflama

Hızlı göbek eritme taktikleri ve göbek eritme hareketleri

Göbek erimek zayıflama proğramlarının en zor bölümüdür. Çünkü göbek bölgesindeki yağlar kolay kolay eritilemezler.. Göbek eritme yöntemleri istikrar ve sabır gerektirir.. Göbek eritme hareketleri zor olmasa da aynı şekilde sürekli yapılması gerekirler.. Biz de kadin34.net olarak göbek eritme yöntemleri ve göbek eritme hareketleri konusunda yazımızı sizlerle paylaşmak istedik..

Günümüzün en büyük problemlerinden biri aşırı yağlanmadır. Dengesiz beslenmenin yanı sıra genetik sebeplere de bağlı olan aşırı yağlanma hem sağlığı tehdit eder hem de kötü bir görüntü oluşmasına sebebiyet verir. Bayanlarda aşırı yağlanma genellikle basen bölgelerinde olurken erkeklerde ise göbek bölgesinde olur.
Yediklerine dikkat ederek zayıflama yoluna giden kişiler kimi zaman aşırı yağlanmanın önüne geçemezler. Yalnızca beslenme alışkanlığına bağlı olmayan bu rahatsızlık çeşitli hareketler ve egzersizler tarafından desteklenmedikçe de artarak devam etmektedir. Aşırı yağlanma sorunu ile başa çıkmaya karar vermiş bir kişi öncelikle hızlı sonuç almak yerine düzenli ve sağlıklı sonuç almayı hedeflemelidir.
Yeme alışkanlığını düzenlemenin yanında düzenli olarak da yapılması gereken bir takım hareketler vardır. Örneğin şikayetiniz göbeğiniz ise öncelikle göbek bölgesinde ki kaslarınızı harekete geçirerek başlayabilirsiniz. Bunun için yere uzanarak sağ ayağınızı paralel olarak sol ayağınızın üzerine atın ve kollarınızla başınızı kaldırarak mekik çekme posizyonu alın. Sırtınızı yere değdirmeden zeminden 10-15 cm yukarıda ileri ve geri hareket etmeye çalışın. Karın kaslarınızın bu esnada çalıştığını hissedin ve kaslarınızda hafif bir yanma hissi duyana kadar devam edin.

Göbek eritme hareketleri ve yöntemleri

Bu egzersizi birkaç set halinde gün içinde 3 defa yapabilirsiniz. Karnınızın yan tarafında ki yağları eritmek istiyorsanız yere oturun ve bacaklarınızın arasını 30-40 cm açın. Kollarınızı da 180 derece açıp bir sağa bir sola belinizi hareket ettirerek bu egzersizi birkaç dakika boyunca devam ettirin. Göbeğinizden kurtulmak için son bir teknik ise bacaklarınızı kalçanızın altına alıp oturarak bedeninizi tamamen önünüze atmanız ve yalnızca karın kaslarınızı zorlayarak bedeninizi kaldırmaya çalışmanızdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu