Astroloji

Koç Burcu Erkeği Hakkında Bilgiler

Koç burcunun yönetici gezegenidir Mars aynı zamanda Koç erkeğine atılganlık, çekicilik, cesaret, hiddet-şiddet, enerji ve en önemlisi kadınları etkileme gücü verir. Koç erkeğiyle anlaşabilmek birlikte bir yaşam sürebilmek sanıldığı kadar kolay değilidr. Rekabet gücü yüksektir, bildiğinden de şaşmaz hatta kibirli denilebilecek kadar da kendine hayranlık duyması ile yakın çevresindekilerin yaşantıları da çok zor geçer.
İş yaşantınızda rakibiniz bir koç erkeği ise baştan her şeye hazırlıklı olmalısınız. Çünkü onun için işi herşeyden önce gelir. En küçük başarısızlıkla mutsuz olduğu gibi mutsuz da eder. İşverenleri ne kadar olumlu ve uyumlu, hoşgörülü olsa da koç erkeğiyle anlaşmak, uzun süreli çalışmak çok zor olabilir. Bunun sebeplerinde birisi emir almakta zorlanması, diğeri ise eleştiriyi kabul etmemesidir. Eleştirileri çok dikkatlice son derece nazik şekilde kendisine iletilmeli. Bir koç erkeğinin işsiz kaldığını düşünmek dahi istemiyoruz, kendisinin aynı zamanda çevresindekilerin hayatı cehenneme dönebilir. Herkesin kalbini kolaylıkla kırabilir. Hayatın tüm güzelliklerini yaşamaya önem verdiğinden harcamalarında kısıtlı davranmasını istemek yanlış olur, bırakın gönlünce yaşasın size de yaşatsın, mutsuz olduğunu görmek istemezsiniz.
Bu kadar olumsuzluktan sonra bir de olumlu ve güzel yanlarından bahsedelim, partneriniz koç erkeği olabilir hemen gözünüz korkmasın. Koç erkeği sınırsız hayal gücüne sahiptir. ayrıca sezgileri çok güçlü olduğundan bir bakışta kimin güvenilir kimin güvenilmez olduğunu anlayabilir. İşsiz ve parasız kalması sorun değildir onun için, güçlü sezgileriyle kimsenin bilmediği iş alanlarını keşfederek çok para kazanması her zaman olasıdır. Bunları yaparken yanında mutlaka, sağduyulu ve son derece güvenilir bir eş’e ihtiyacı vardır. Malum keyif için para harcamayı sever.
Aşk Zamanı
Savaşçı ve hareketli, kırmızı gezegen insanıdır koç erkeği hükümdarlık ruhu taşır. Eski dönemlerin maço erkeğidir. Yeniliklere açık, cesur, girişimci, her donanıma sahip ve korkusuz aynı zamanda. Yanında sıkıldığınızı hissetmezsiniz. Seksi doruklarda yaşattığınız sürece onu işinden aklındaki tüm meşguliyetlerden uzaklaştırabilirsiniz. Hayatın ilginç ve çekici yönlerini yaşamaya bayılır, yoksa elinizde tutmanız zordur.
Koç gurubunda kadın yada erkek aşka düşkündür yalnız koç erkeğinin aşkı, aynı öfkesi gibi saman alevine benzer. Aşık olduğunda onun hayatının aşkını bulduğunu düşünebilirsiniz, hatta partnerinin ayaklarını yerden kesecek kadar aşkı yaşar ve yaşatır. dürüst ve samimidir duygularında ve tam bir bağlılık sergiler, neredeyse tüm dünyayı yerinden oynatır. Her kadının isteyebileceği en iyi aşık olur yalnız çok önemli bir kusuru var ki hiçbir kadın kabullenemez. Her konuda olduğu gibi aşkta da maymun iştahlıdır. Çok çabuk sönebilir aşk ateşi ve büyülü hava dağılır… O artık başka bir gönüle kaymıştır…
Koç Burcu Erkeğine Aşık Bir Kadın İçin Notlar…
Bir koç erkeğine aşıksanız ve aşkınızın sonsuza dek sürmesini istiyorsanız; son derece dikkatli davranmalısınız. Çok güçlü sinirlerine hakim olabilen, pot kırmayan ve ne istediğini bilen bir kadın ancak bu aşkı sürdürebilir. Koç erkeğinin beğendiği kadın çevresinde de hayranlık uyandırmalı. Her zaman bakımlı ya da sportif olmak yetmiyor ne yazık ki, kendinizi sürekli geliştirmeli ve etkileyici olmalısınız, aynı zamanda zevk sahibi olunmalı. Onu oyalayabilecek yeni keşifler bulmalısınız. Aksi takdirde koç erkeğinin gözlerinizin önünde siden uzaklaşması çok zor değildir. Koç erkeği de tıpkı koç kadını gibi gençliğini, hayatın tüm zevklerini tatmayla geçirebilir. Yaşı ilerlediğinde ancak “karar verdim, hayatımı seninle geçirmek istiyorum” der ve işte o zaman emin olabilirsiniz, aldatması söz konusu olmaz ve mutlu olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Baştan Çıkarmaya Dair Birkaç Not Daha…
Koç erkeğini baştan çıkarmak istiyorsanız önce risk almaya hazırlayın kendinizi. En cüretkar ifadenizi takının, cinsellikte yaratıcı olun ve doruklarda yaşamanın keyfini çıkarın. Yumuşak başlılığı sevmez, ara sıra ona karşı çıkın hatta zaman zaman inatçı ve kararlı olun. seksi görünün, en sevdiği renkler kırmızı ve mor olduğuna göre iç çamaşırlarınızda bu renkleri tercih edin. Mum ışığı ile romantik ortamlar ve dantel iç çamaşırları şehvetini arttırır. Ayrıca onunla aktif olarak katıldığınız raftingler ve otomobil yarışları eğlenmesini sağlar, hoşuna gider.
Ne Yapmalı?
Koç erkeği mücadele etmeyi sever o yüzden onu peşinizden koşturmalısınız. Liderlik sizde olmalı, kendinizden emin ve kararlı oluşunuz heyecanını ve ilgisini artırır. Seksi görünüp onu uğraştırmalısınız. Kendisiyle baş edemeyecek kadına ilgi duymaz, kadın onunla mücadele etmeli hatta tatlı tatlı inatlaşmalı.
Minik İpucu
Evinizde muhtelif yerlere onun görebileceği ve şaşırtacak küçük mesajlar bırakabilirsiniz, mesela tıraş olmaya banyoya gittiğinde sizin aynaya sabunla yazdığınız “seni seviyorum” mesajı hem mutlu eder hem de heyecanlandırır.
Koç Erkeğine Alınacak Armağanlar
Şaşırtılmak hoşuna gider. Alışılmışın dışında bir restorana götürebilirsiniz, ısmarladığınız baharatlı yemekler ve arasıra yapılan hafif dokunuşlar ile kendisine baharatlı seks vaad edildiğini görmesi çılgına çevirebilir. spor karşılaşmalarına birlikte gidebilirsiniz, çılgın tezahüratlardan sonra eve döndüğünüzde onu dinlerdirmek için gösterdiğiniz çabalarla mest olur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu