Astroloji

Koç Burcu Kadını

Koç kadını cesur, enerjik, tatlı ve cazibeli hemde özel bir çekiciliğe sahiptir. Hem özel yaşamında hemde iş yaşamında ihtiraslıdır, bu özelliği sayesinde hangi sektörde çalışırsa çalışsın yükselmeyi hedeflemiştir. tüm Koç kadınları çalışma hayatlarında başarılı olmayı istediğinden sadece para kazanmak yada oyalanmak için çalışmaz, işinde yükselmelidir. Mutlaka amacına da ulaşır. Çalışma hayatının içinde mevki sahibi kadınlara dikkat edildiğinde Koç kadını olduğunu anlamak zor değildir.
Yalnız sadece iş yaşamındaki başarısı değildir onun özelliği aynı zamanda çok zeki hemde çok neşelidir, eğlenmeyi bilir, hoş esprileri ile kendisi eğlendiği gibi çevresindekileri de eğlendirmeyi bilir. Dostları ve arkadaşlarına çok önem verir, her sorunlarıyla ilgilenir, çok da cömerttir.
Çok merhametlidir koç kadını, çevresinde zor durumda olanları görmeye dayanamaz ve yardım edebilmek için elinden geleni yapar. Giyim kuşama düşkündür, modayı da takip eder. Çevresinde hayranlık uyandırmaya bayılır, flört etmek hoşuna gider yalnız son derece sadıktır. Eğer onu etkileyen bir erkek varsa sadakat konusunda emin olmalıdır.
Elbette koç kadınının da olumsuz özellikleri vardır. Gereksiz endişelere kapılır, hatta kimseye belli etmese de kendinden, çekiciliğinden şüphe ettiği de olur. Dışarı çıkacağı zaman özene bezene makyaj yapıp hazırlanmış olsa da çekici olmadığını düşünerek üzülebilir. Bunun sebebi de içindeki en iyi olma arzusudur. Güzel görünmek için fazla para harcaması kaçınılmazdır.

Aşk Zamanı
Koç insanı her konuda olduğu gibi aşkta da hırslıdır, hayatı boyunca bir kez evlenir ve her soruna rağmen evliliğini korur. Çevrenizde genel olarak bekar bir koç kadınına rastlanmaz, evliliklerini de özenle plan yapabilirler, bu yüzden koç insanının evliliğinde soruna pek rastlanmaz. Bazı koç kadınları aşk evliliği yapıyor olsa da bazıları bir erkekte mevki, para yada şöhretten etkilenir. İlişkilerinde çok sadıktırlar kolay kolay vazgeçmez. Genelde kendisinden üstün özellik gördükleri erkeklere aşık olurlar. İhaneti asla affetmezler, belki tüm kadınlar ihanete uğradığında incinir ama koç kadını çok büyük suç olarak algılar.

Koç Burcu Kadınına Aşık Bir Erkek İçin Notlar…
Sizi zorlu bir yolun beklediğini bilmelisiniz. Koç kadınını etkileyebilmek için beklentilerini öğrenmelisiniz ki orijinal ve yaratıcı fikirler üretebilesiniz. Bu arada kendi duygularınızı gözden geçirmeyi de ihmal etmemelisiniz.
Koç kadını cesur, atak, kendinden emin ve kıskançtır. İlişkilerinde sürekli sorgular, hesap sorar tavrı da şaşırtmamalı sizi ayrıca yumuşak başlı olmasını da bekleyemezsiniz. Bir koç kadınını kendinden emin ve güvenilir bir erkek ancak mutlu edebilir.

Ne Yapmalı?
Sürpriz planlar yapabilirsiniz, sürpriz ve pahalı hediyeler çok hoşuna gider. Öncelikle dürüstlüğe çok önem verir, karşısındaki kişinin cesur, atak ve bonkörlüğünden etkilenir.

Minik İpucu
Koç burcu insanları için cinsellikte heyecan olmalı. Birlikte olduğunuz ilk gecenin heyecanını unutmazlar, yeniden yaşayabilirler. Belki giysilerinizi çıkarma işini sevgilinize bırakabilirsiniz.

Güzelliğiniz için İpucu
Koç kadınlarının cildi hassas olur, sosyal yaşantınız düşünüldüğünde makyaja özel önem vermelisiniz. Gözaltı morlukları için, ten renginizden bir ton açık kapatıcıyı göz etrafına damla damla sürüp parmak uçlarınızla yayabilirsiniz. Göz pınarında başlayarak göz altına doğru sürülürse daha kalıcı olacaktır.

Koç Kadınına Alabileceğiniz Hediyeler
Lunaparka götürebilirsiniz onu, eğlencenin tadını çıkaracağından emin olabilirsiniz. Koç kadını kendini sıkmayacak eğlenceyi ister, eve döndüğünüzde ise ne kadar tutkulu olduğuna şaşırabilirsiniz. Parfüm almak isteyebilirsiniz belki yalnız modern ürün seçmeye özen göstermelisiniz. Baharatlı ve çılgın kokular etkileyici olabilir. Romantik olduğunu düşünmeyin. Siz onun duygularıyla hareket ediyor oluşundan etkilenip aşık oldunuz. Değişikliğe ve yeniliklere açıktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu