Astroloji

18 – 24 Nisan 2016 Burç Yorumları

Koç Burcu: Koçlar ve yükseleni koç burcu olanlar, 17 Nisan Pazar günü başlayan Mars retrosuna girdiler. Mars enerjimizi nasıl sergilediğimizi gösteren bir gezegen ve koç burcunun da yönetici gezegeni. Yönetici gezegeninizin geri hareket ediyor olması yönetici rol oynayacağınız veya aktif rol oynayacağınız durumlarda sizi biraz pasifleştirebilir ve harekete geçmeden önce biraz daha düşünmenizi isteyebilir. Bu hafta koçlar genel anlamda yurt dışı bağlantılarında ve eğitim hayatıyla ilgili bazı aksaklıklar yaşaması muhtemeldir. Enerji düşüşleri yaşayabilir, aktif rol alabileceğiniz bazı konularda biraz pasifleşebilirsiniz. 22 Nisan da olacak dolunay ile bağlantılı olarak gelir düzeyinizde harcamalarınıza bağlı düşüşler gerçekleşebilir fakat bu hafta içerisinde yalnız olan koçlar için aşk hayatında hareketlenmeler ve yükselmeler olacaktır.

Boğa Burcu: Boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar da bu hafta marsın geri hareketleri dolayısıyla etkilenecek burçlardan. Bu hafta bazı olaylar karşısında çoğu zaman tepkisiz ve pasif kalabilirsiniz. Marsın boğa burcunun mücadele alanı olmasından dolayı geri hareketiyle cinsel hayatınızda da bazı pürüzler yaşamanız olası. Bunun yanı sıra 22 Nisan da dolunayın akrep burcunda gerçekleşmesi sizin karşıt hanenizde yer alarak evlilik, aşk ve sevdiklerinizle diyalog konuları önem kazandıracak. Bu dönem insanlarla ilişkilerinizde aynı şekilde tartışmalarda bazı parlamalara neden olabilir ve tartışmalarda bu hafta sakin kalmaya çalışmanızı öneriyoruz. Genel anlamda bu hafta sizin için ikili ilişkiler üzerine bir hafta.

Yengeç Burcu: Marsın geri hareketi yengeçleri de etkileyecek ve bazı ufak olumsuzluklar getirecek. Mars retrosu genel anlamda sizin sağlık hanenize yansıyacak. Bu sadece sizin üzerinizde değil eğer varsa baktığınız bir evcil hayvanın da hastalanması gibi bir durum yaratabilir. haftanın içerisinde yoğun duygu değişiklikleri yaşayabilir enerji düşüklüğüne bağlı olarak halsiz veya depresif hissedip, bazende kendinizi aşırı iyi hissedebilirsiniz.

Terazi Burcu: Teraziler ve yükseleni terazi olanlar haftaya biraz dalgın başlayabilir. Mars retrosuyla birlikte yüksek enerjimiz biraz pasifleşebilir. Terazi burcu insanları bu dönemde evlilik, nişan gibi konularda fazla aceleci olmamalılar, çünkü bu hafta yeni şeyler başlatmak için pek uygun değil. Mars teraziler için evlilik hanesi olduğundan bu geri hareket dönemlerinde böyle kararlar almamakla beraber iletişim açısından zayıf hissedeceğiniz için çevre ilişkilerinde dikkatli olmalılar.

Akrep Burcu: Haftaya yoğun ve sosyalleşmiş olarak başlayıp ve arkadaşlarınızla birlikte aktif ve yapıcı roller alıyorsunuz. Bu yoğunluk sizi biraz yorabilir ve biraz halsiz düşebilirsiniz. Mars retrosu sizi de etkileyecek ve parasal konularda yeni başlangıçlar yapmamanız önerilir. Elinizde olanları sağlama almak bu dönem için daha iyi olacaktır. Bu haftaki dolunay akrep burcunda olacağından bu hafta sizin için arınma dönemi gibi olacak ve yeni kararlar alıp yeni başlangıçlar yapacaksınız.

Başak Burcu: Bu haftaya gayet güzel, girişken, kendine güvenen şekilde giriyorsunuz. Bu hafta Mars retrosu nedeniyle yoğun olumlu durumların yanında olumsuz etkilerde olacaktır. Mars retrosu sizin için aile konusunda olumsuz etkileyecek ve aile içerisindeki diyaloglarda konuyu oluruna bırakmanız gerekebilir. Bunun dışında ev değiştirmek veya ev taşımak gibi konular için de uygun zamanlarda değilsiniz. 22 Nisandaki dolunay sizin iletişim ve yakın çevredeki ilişkilerinizi etkileyecek ve yer yer bunları sorgulatacaktır. Bunun dışında aşk ilişkileriniz, para durumlarınız iyiye gidecektir.

Yay Burcu: Yaylar bu hafta iş konuları ve sosyal ortamdaki çalışmalarıyla haftaya başlayacaklar. Mars gerilemesi ve Satürn’ün gerilemesi sizin kişisel hanenizde etkili olacak ve sizi bazı zorluklara sokacaktır. evrelerden sonra bu durum sizi daha da güçlendirerek geçecektir. Bu dönemde tehlikeli sporlardan uzak durmanız önerilir ve bırakmak istediğiniz sigara, alkol gibi alışkanlıklardan yine bu hafta kurtulmak için büyük bir şans olduğunu bilmelisiniz.

Balık Burcu: Balıklar bu haftaya ikili ilişkilerinde aldıkları sorumluluklarla başlıyor. Bu hafta ilişkinize ve sevdiğiniz kişiye karşı daha fazla ilgili olabilirsiniz fakat iş hayatınızda gergin bir dönem olacak ve aldığınız kararlar, kariyer planlarınız gibi durumları sorgulayabilirsiniz. Bu dönemde hayata bakış açınızda büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu: İkizler ve yükseleni ikizler olanlar bu haftaya çalışma ortamında, ev ortamında değişiklikler yaparak başlıyorlar, çalışma ortamını eve taşımak isteyebilirsiniz. 17 Nisandaki marsın geri hareketi bizler için özel hayat,partner veya eşimizle ilgili. İlişkilerinizde kendi paylaşmak istediklerinizi, anlatmak istediklerinizi ona karşı pek ortaya koyamayabilirsiniz, fakat karşınızdaki kişinin de söz hakkının olduğunu unutmamalı, sakin kalmalı ve duyarlı olmalısınız. Sağlık konusunda uyku düzeninizi oturtmalı ve cinsel faaliyetlerden bu haftalık uzak durmanız önerilmektedir.

Aslan Burcu: Aslanlar ve yükseleni aslan olanlar bu hafta maddi ve parasal konularda aşırı bir yükseliş kazanacaklar fakat bazı konularda pürüz yaşayacaklar. Sevgilileriniz, eşleriniz, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde bu hafta oldukça dikkatli olmalısınız. Bu hafta iş hayatında da yükselişte olacaksınız. Ateş elementi olarak aslan burcu aşırı parlamalara yatkın olduğundan bu hafta öfke kontrolü ve konuşmalarda kendinize dikkat büyük önem taşıyor.

Oğlak Burcu: Oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar bu hafta kariyer hayatında yükseliş kazanacaklar. Fakat bu dönemde kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz 22 nisandaki dolunay ile birlikte aşk hayatınız ve arkadaş hayatınızda da yükselişe sebep olacak. Yaptığınız seçimler sizin bu haftaki en büyük destekçiniz ve iş hayatında aldığınız tüm kararların arkasında durmalısınız.

Kova Burcu: Kova burcu bu hafta ortaklaşa işlerde, ortalık kurmada ve eğitim hayatında yükselişte olacaklar ayrıca terfi gibi konularda bu haftaki dolunay büyük bir destekçiniz olacak. Fakat arkadaşlık konularında büyük kararlar almak sizi sonradan pişman olacağınız noktalara itebilir. Bu hafta arkadaşlarınızla yaşayabileceğiniz bazı büyük sürtüşmelere neden olabilir ve çoğu konuda verimli olamayacağınızı hissedip sizi pasif – agresif bir yapıya sokabilir. Dolunayla birlikte ev – iş ilişkilerinde denge kuramayacağınızı hissedip  yanlış kararlar almaya itebilir fakat dolunay döngüsünden sonra hepsinin düzene gireceğini belirtiriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu