Astroloji

Kova Burcu Kadını Hakkında Herşey

Kova burcunun kadını akla ve zekaya önem vermesiyle bilinir, arkadaşlık, dostluk ilişkilerinde de kişilerin bu yönlerine dikkat eder. Sosyal yönüyle dikkat çekicidir. Kova burcu kadını konuşurken etkileyici olduğunu bildiğinden güzel konuşmaya önem verir, üstelik çok da sever konuşmayı. Zevklidir kova kadını. Her konuda bilgisi varmış gibi davranır. Bitmek tükenmeyen bir öğrenme isteği vardır. Hayat okulunda iyi bir öğrenci olduğu söylenebilir. Hayat onun için büyük bir bilgi denizidir ve hayat okulunda eğitim süreci onun için büyük bir zevktir. Eğer sürekli bir şeyler öğrenebildiği bir işi varsa işine çok düşkün olabilir.
Gururludur kova kadını, eğer gururu kırıldıysa asla affetmez. Dürüstlüğünden içi dışı bir olduğundan her konda ona güvenilir. Gizli saklı işlere girişmez. Kıskançlığı da yoktur aslında, pek aklı ermez o işlere. Eğer çevrenizde kıskanç bir kova kadınına rastlarsanız, yıldız haritasında sert bir yıldızın etkisi olduğu görülebilir.
Aşk zamanı
Kova kadınını etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Yalnız bu asi bağımsız ruhlu, zeki ve kendine has kadına aşık olmak ile zorlu seçimi siz yaptınız, biraz uğraşmanız gerekiyor. Uysal bir kedi gibi davranmaz, inandığı her şey uğruna savaşır hatta tahmin edilenden de fazla mücadele eder. Aslında kova kadını da karşısında her dediğine evet diyen yumuşak başlı bir erkekle birlikte olmayı istemez. Güçlüdür, her zaman kendi ayakları üzerinde durmayı başarır. İletişim yeteneği güçlüdür, analitik zekasıyla her zaman eğlenceli olduğunu görebilirsiniz. Kova kadınıyla mücadele ederken eğlenceli olduğunu bilmek de hoşunuza gider.
Kova kadınına âşık bir erkek için notlar…
Kova kadını sıkıntıya gelemez, ona monoton bir hayat sunmayı planlamamalısınız. Bunu hissettiği zaman ilişkiniz tehlikeye girebilir, bir de bu kadını hayatınız boyunca elde etmiş olduğunuzu düşünmeyin. Her an için elinizden uçup gidecek bir kuş gibi düşünmelisiniz. Özgürlüğünü kısıtlamakla büyük bir riske girersiniz, bırakın yaşama alnında özgürlüğün keyfini çıkarsın. Böylece o da sizi kısıtlamayacak ve çevrenizde hayranlık uyandıran bir ilişkiyi yaşayabilirsiniz.
Kova kadını kendine güvenir, fiziksel görünüyle ilgili kompleksleri olmaz, zaten kilo sorunu da yoktur. Yatakta ise son derece özgürdür, utangaç helleri göremezsiniz onda ne yapacağını bilir.
Baştan çıkarmaya dair birkaç not daha…
Anlamak zordur kova kadınını, her ne kadar birlikte yaşasanız da onu tanımanız ve anlamanız imkansız gibidir. Sürekli yeni yeni alışkanlıkları ortaya çıkar, tercihleri değişkendir, zevklerini bildiğinizi sanıp hayrata düşebilirsiniz. Bir de paraya önem vermez bu yüzden de paraya düşkün olan insanları sevmez. Her zaman hayatta paradan daha fazla değer verdiği şeyle olduğundan, paraya önem veren kişiler zamanla çok itici görünür ona. Para onun için sadece ihtiyacı olanlara yardım etmek için gereklidir. Yoksulluk ve açlık onu üzer. Bu anlamda dünyanın daha yaşanılabilir olması amacıyla çeşitli yardım kuruluşlarına destek olmayı ister. Kova kadınını bu yönleri sayesinde etkileyip baştan çıkarabilirsiniz, yaptığınız bağışlar onu çok mutlu eder. Yalnız ona oyun oynamayı asla aklınızdan geçirmeyin, fark ettiğinde sizden anında soğur ve uzaklaşır. Bunu anlamaması imkansız, ne de olsa çok zekidir.
Ne yapmalı?
Eğitimli, bonkör, akıllı, sosyal yönü güçlü, kültürlü, konuşkan ve biraz da uçuk, her ortama uyum sağlayabilen erkekleri etkileyici bulur ve tercih eder. Onun için bolca tatil organizayonları yapmalısınız. Anlaşılacağı gibi onunla uyum sağlayabilecek erkekler için biçilmiş kaftan.
Minik ipucu
Şiiri sever kova kadını, ona sevdiği bir şiiri çerçeveletip hediye edebilirsiniz.
Güzellik ipucu
Kova kadınlarına dağınık saçlar özel ve çekici bir hava verir. Saçlarını yıkadıktan sonra parmaklarıyla dağıtıp küçük tutamları spreyleyebilir. Değişik olmasını istersekuruturken sıcaklığı farklı yönlerden tutarak hacim kazandırabilir. Gözlerinin üzerine düşen saçları arkaya atıp sprey sıkarak toparlayabilir.
Kova kadınına alınacak armağanlar…
Kova kadınına kıyafet hediye etmek isterseniz, sevdiği renkleri tercih edebilirsiniz. Bu renkler kömür grisi, fuşya, mavi ve kobalt mavisidir. Seçilen kıyafetin orjinal kimsede bulunmayan olmasına dikkat etmelisiniz. Mücevher içinde öyle, başkasında olan bir mücevheri almayı düşünmeyin bile, takmayacaktır. Bir cep telefonu hediye edilmesi de onu mutlu eder yalnız son teknoloji ürünlerini seçmelisiniz. Lükse düşkün değildir bu yüzden de yemeğe davet ederseniz önceliği sağlıklı yiyeceklerdir. Eğlenceli ve canlı bir mekan seçmeniz yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu