DEKORASYONGenel

İstikbal mobilya modelleri ve fiyatları

Şüphesiz istikbal en kaliteli mobilya markasıdır.İstikbal adı altında üretilmiş olan mobilyaların kalitesi tartışılmaz.Tabi istikbal mobilya fiyatlarıda buna bağlı olarak diğer mobilya markalarından biraz daha pahalıdır.Ancak şu bir gerçek ki alanında bir numara olan ve gerçekten kaliteli ürün almak isteyen bireyler mobilya fiyatlarına aldırış etmemeli ve sonradan sorun çıkartmayan hem rahat hemde estetik olan istikbal markasını tercih etmeliler.
İstikbal markasının bu denli isim yapmış olması televizyon veya diğer reklam türleri değil tamamen müşteri memnuniyetinden kaynaklanan kalitenin vermiş olduğu isim garantisidir.Bir çok kimse 100-200 tl daha ucuz olsun diye isimsiz ve sonradan pişman olacakları markaları seçmektedir.Sadece mobilya değil beyaz eşya veya diğer ürünlerde de bu böyledir.Eğer alacak iseniz ve uzun yıllar kullanmayı planlıyor iseniz 3–5 kuruş daha fazla cebinizden çıkarın ve düşünmeden keyfinize bakın.
Yok ben 50 lira daha ucuz alacağım onlarda iyi diyip sonradan pişman olan kişilerin sayısı milyonları aştı.Bunlar benim kendi tecrübelerim bende evlenirken ucuz ve dandik marka denilecek marka aldım ve 1 ay sonra gittim en iyisini almaya kadar verdim.Sizlerde sonradan pişman olmayın diye sizleri uyarmak isterim.
İstikbal yatak odası takımları ve istikbal genç odası modelleri en çok ilgi gören iki istikbal ürünüdür.Eğer yatak odası takımı veya genç odası alacak iseniz kesinlikle istikbali sizlere öneriyorum.


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mobilyacıları dolaştım bugün ve istikbal mobilya modelleri gerçekten çok hoştu ancak fiyatları baya pahalı. Kardeşim tepe mobilyamısın ne bu fiyatlar. SOnuçta istikbal mobilya yakın zamana kadar kanepeciydi şimdi kaliteli ürünler yaparak çok iyi yere elmişler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu