Gelinlik ModelleriGenelMODA

Gelin Ayakkabılarında 2017 Modası

Bir kadının kuşkusuz en önemli günüdür düğün günü (Anne olduğu günü saymazsak.) Bu günün bir kadının gerçek manada prenses olduğu tek gündür ve her şeyin en güzeli olmasını ister ve bu kesinlikle en büyük hakkıdır. Doğru Prensi seçtikten sonra bu prenseslerimiz külkedisinden Cindirella’ya geçiş sürecinde giydiği ayakkabı da sizce de önemli değil midir? Kadınların düğün günlerinde genellikle yaptığı en büyük hata aldığı “prenses” kıyafetine uygun Cindirella ayakkabısını seçememesidir. Biz de elimizden geldiğince, gelin olacak kadınlarımıza yardımcı olmak için gelinlik tarzlarına uygun “gelin ayakkabısı” modellerini sizinle paylaşacağız.

renkligelinayakkabisi

Öncelikle 2017 gelin ayakkabı modası klasik gelin ayakkabılarından artık çok daha farklı. Çünkü artık renkli gelin ayakkabıları moda! Evet yanlış duymadınız.

gelinlik-ayakkabisi-19

Klasik sıradan beyaz ayakkabılar yerine 2017 senesinin gözde tasarımcıları gelin ayakkabılarını renklendirmeye karar vermişler.

gelinlik-ayakkabisi-17

Önü açık dekolteli modellerin üstüne sarı, pembe, yeşil, mor, mavi gibi renklerin bu sene gelinlerin ayaklarını süslemesi bekleniyor.

 img_0839-1

Bu sene genellikle en çok tercih edilen  prenses veya A model gelinlik türüne uygun olarak üretilen gelin ayakkabıları, ince ve yüksek topluklu olarak üretilmiş. Bunun nedeni ise vücudu daha ince ve fit göstermesi, gelinin gelinliği daha iyi taşıması ve boyunu daha uzun göstermek.

instagram views kopen

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu