GenelMAGAZİN

Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran Evlendi

Reklamcı Ali Taran ve şarkıcı gazeteci Ayşe Özyılmazel’in yıldırım hızıyla başlayan aşkı, masal gibi bir düğünle ünlü çifti birleştirdi. Bodrum Türkbükü’nde çiftin yakın dostu Semiramis Pekkan’ın villasında gerçekleşen düğünde, Ayşe Özyılmazel nikah masasına babası Neco’nun kolunda yürüdü. Çiçeği burnunda gelin Ayşe Özyılmazel öyle heyecanlıydı ki, heyecandan gelin çiçeğini yanına almayı unuttu.

VE NİKAH MASASI…
Nikah masasına gelindiğinde şahit koltuğunda gazeteci-yazar Hıncal Uluç ve Necati Akpınar oturuyordu. Hıncal Uluç, “Ali ile Ayşe çok harika bir şey yapmışlar, Ayşe’nin babası Neco da çok şanslı, hazır şahit var, kızlarını evlendiriyor, ama üçüncüsünün evliliğinde ben şahitlik yapmayacağım” dedi. Çift, nikah masasında bekleyen Bodrum Belediyesi nikah memuru Ümmühan Yurt’a düşünmeden ?evet’ dedi.

NECO İLE OYA AYNI KAREDE
Dört yıl önce boşanan ve o tarihten beri bir arada görüntülenmeyen, gelinin annesi Oya Germen ve babası Neco, kızlarının mutlu gününde, aynı karede poz verdi. Oya Germen ve Neco’nun mutluluğu konukların deyimiyle gözlerinden okunuyordu. Ali Taran, gelini için üzerinde kalp fotoğrafı bulunan bir bayrak getirdi. İmzaların atılmasının ardından nikah töreni konfetilerin fırlatılması ile sona erdi. Ali Taran’ın nikahta beyaz tişort, beyaz pantolon ve siyah ceket, Özyılmazel’in ise beyaz gelinlik giydiği görüldü.

ÜNLÜ DOSTLAR MUTLULUĞA KATILDI
Nikah saati, çiftin İstanbul’dan Bodrum’a koşan yakın dostlarının gelecekleri uçakların rötarları nedeniyle ertelendi. Ajda Pekkan ise uçak rötarı nedeniyle düğüne katılamadı. Düğünde hazır bulunan isimler ise Kıvanç Tatlıtuğ, Muraz Boz ve sevgilisi Yeliz Sakuçoğlu, Aslı Ekşioğlu, Yalın, Semiramis Pekkan oldu. Kıvanç Tatlıtuğ, gelini sıkı sıkı sarılarak kutlarken, sürekli dans eden Mazhar Alanson ile eşi Biricik Suden gecenin en eğlenen misafirlerinden oldu. Konuklar, kahkahaların eksik olmadığı bir gece geçirdi.

GELİN ÇİÇEĞİNİ ÇAPA YAKALADI
Heyecandan unutulan gelin çiçeği, ilerleyen dakikalarda sahibi Ayşe Özyılmazeli buldu. Gelinin, havaya fırlattığı çiçeği ise, İzzet Çapa yakaladı. Çiftin birliktelik haberi sadece 2 gün önce basına yansımış, bu beraberliğin nikah tarihi de o zaman duyulmuştu.Birlikteliği öğrenen basın mensupları, düğün için erken saatlerden itibaren Ali Taran’ın evinin önünde düğün karelerini görüntülemek için kamp kurdu.

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel düğününden fotoğraflar

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yuhhh yaa bu günleridemi görücektik.. Bu kadın bide yazarım diye geçiniyordu 🙂 görücez bakalım aşkınızın mürekkebi ne kadar yazacak.. Siz bu aşkı benim külahıma yazın :)))))))) yuhh Ayşe yuhh…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu