Ahmet MarankiGenel

Ahmet Maranki Saç Bakım Yağı

Saç bakım yağları arasında yaptığımız araştırmalar neticesinde daha güçlü saçlar için ‘nin önerdiği hakkında bilgiler sunmak istedik. Ahmet Marankiden saç bakımı için kürleri yayınlıyorduk ancak ziyaretçilerimizin saç bakımı yağları hakkındaki sorularına cevap olması amacıyla Maranki’nin cosmic saç bakım yağı ile ilgi bilgileri sizlere sunuyoruz. Bu yağı kullanıp fikirlerinizi kadin34.net editörlerine iletirseniz daha gür ve güçlü saçlar, saç dökülmesini durduran ürünler arayışındaki ziyaretçilerimize iletme imkanımız olur.

Ahmet Maranki Saç Bakım Yağı

İçindekiler: Susam, badem, ısırgan, kekik, defne, nane, hint, kayısı, çörekotu, lavanta, yasemin, sarımsak, menekşe ve zeytinyağlarının karışımından oluşmaktadır.

Kullanımı: Her akşam başa ve saç dökülen yerlere haricen kullanılır. Streç boneyle kapatılıp, bu işleme 3 hafta devam edilmesi önerilir. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur.

Not: Ürünü kullanan ziyaretçilerimiz Maranki Saç Bakım Yağı hakkındaki yorumları iletirlerse ziyaretçilerimize bilgi vermiş oluruz. Burada tanıttığımız ürünlerin faydaları veya zararları hakkında kullananlar bilgi verirlerse biz de yayınlamaktayız.

İlgili Makaleler

Yorumlar 7

 1. hatice dedi ki:

  Yorumlar göz attım da ,ŞİFA ALLAHTAN . Kaç gün uyguladınız da bu kadar basitçe kötü olduğunu söylüyorsunuz . Sizler elinizden geleni yaptınız mı . kan sonuçları. sadece yağ yetmez ki . Çok kötü demek ne kadar da kolay . Uzun süre tedavi gerektirir. Şuan yeni başladım tedaviye sadece yağ değildir. DEFNE ,BITTIM, ZEYTİNYAĞ sabunu durlama esnasında İSE sirke İLE hepsini uyguladınız mı. günlük 1 litre suya yarım çay kaşıgı karbonat. kısaca görüşlere katılmıyorum .

 2. Kamil kaya dedi ki:

  Maalesef Ahmet Marankinin saç bakım yağları hiç bir şeye yaramıyor. Ben hakkımı helal etmiyorum kendisine. Boşuna paranızı verip de ne kendinizi kandirin ne de stres yapın.

 3. Melike dedi ki:

  Bırakın ya 10tl etmeyecek yağı 80tlye satıyor bu maranki o fiyata piyasada klinik şartlarda hazırlanmış içinde saç çıkaran etken maddeler bulunan şampuanlar var. Olacak işmi yani 80tlye dandik yağı satıyor bu adam. Bakın piyasada çok güzel 10tlye satılan bakım yağları var araştırın bulursunuz.

 4. Marankinin saç bakım yağı bence saç bakım yağları arasında en kötülerden çünkü saç köklerimde kepeklenme oldu saçlarım inceldi ve döküldü oysa ben maranki bu saç bakım yağını çok övüyor diye almıştım malesef tam tersi oldu 🙁

 5. Ahmet maranki geçen gün saç bakımı yağı anlatıyordu. Bu yağın içeriğine baktımda maranki bunun içine altın suyumu katmış nedir yani size katılıyorum. benim önerebileceğim saç bakım yağı bulunuyor isteyenler bana ulaşsınlar ancak maranki saç bakım yağı için benim de söyleyebileceğim bir işe yaramadığıdır.

  1. madem bu kadar övülüyor neden piyasada yok? galiba memnun kalmamıssınız sız bır yağ öneriyormuşsununuz o yağı öğrrenebilir miyiz?tesekürler…..

 6. BU saç bakım yağı tamamen fiyasko.. Piyasada 10tl ye satılan saç bakım yağları bile marankinin saç bakım yağından daha iyidir. Saçları döküyor saç derisine zarar veriyor üstüne birde 60-70tl fiyatı var. Maranki işi tamamen ticarete dökmüş durumda Allah sonunu hayretsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu