Ahmet MarankiGenel

Fibrokist Bitkisel Tedavi Kürü

Fibrokist oldukça yaygın olarak görülür. Hatta her iki kadından birinde mutlaka fibrokist bulunur. Fibrokistin tedavisi bu sebeple önemlidir.. Fibrokistin bitkisel tedavisi konusunda Ahmet Marankinin bitkisel kür ünü deneyebilirsiniz..
Fibrokistin oluşumunda ana sebebinde yatan nedenin genetik olduğunu bilinmektedir. Aile bireylerinde fibrokist görülen kişinin kendisinde de olma ihtimali bir hayli yüksektir. Fibrokistler kanserle ilgisi olduğunu sanılır. Ama bu çok yanlış düşüncedir. Çünkü fibrokistin kanser oluşumuna yada gelişmesinde herhangi payı olmaz. Şu açıdan zararı olabilir.Kanserin teşhis edilmesini güçleştirebilir. Nedeni de fibrokist ve kanser bulgularının karışması olarak tanımlanır. Fibrokist çoğunlukla 30 yaş ve üzeri kişilerde görülür.Menapoz döneminden sonrada son bulur. Fibrokistin psikolojik etkisi fazladır. Memelerinde kitle ile karşılaşan kadınlar kanser sanıp kendilerini büyük baskı altına iterler. Her kitle kanser değildir. Mutlaka bunun bilinmesi ve ayırt edilmesi gerekir.Birkaç ufak ipucuyla fibrokistin etkilerini azaltabilirsiniz.Sütyeni biraz bol kullanın. Ağrı kesici ilaçlar kullanmanız fibrokist ağrılarının giderilmesini etkiler. Özellike antioksidan madde içeren yeşil çay, meyve ve sebze ile beslenilmesi hastalığın seyri açısından olumludur.
Ahmet Maranki Fibrokist Bitkisel Kür:
*Çobançantası, civanperçemi ve aslanpençesi otlarından yapacağınızı çayı her üç günden farklı farklı çayını yaparak içebilirsiniz.
*Yarım litre suyun içerisine 10 gram civanperçemini atıp üç taşım kaynamasını sağlayın. Tadı acı olacak bu küre bal veya limon suyu ilave ederek günde 2 fincan için.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu