Genel

Zara 2011 2012 Sonbahar Koleksiyonu Modelleri

Zara 2011 2012 sonbahar kış koleksiyonu elbise modelleri siyah beyaz renklerin hakimiyetinde bir koleksiyon.. Koleksiyonda payetler, blazerler, mini elbiseler, kürkler, ipek gömlekler, denim elbise ve gömlekler, ekose gömlekler çokça kullanılmış ve öne çıkan modeller.. Ancak önceki Zara koleksiyonlarında gördüğümüz model (manken) seçimi devam ediyor. Zara koleksiyonundaki kıyafetler tamamen masküler olmamasına rağmen seçilen manken önceki koleksiyonlardaki gibi erkeksi yüze ve tavıra sahip, kıvrımsız vücutlu bir manken tercih edilmiş.

Bu sebeple fotoğraflar beklediğim kalitede olmamasına rağmen kıyafetler oldukça güzel. Daha önceki ekose, puantiye, payet ,krokodil kullanılan koleksiyonlar gibi herzamanki zara çizgisi ile sade ve zarif modeller seçilmiş..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Zara sen harikasın hep zara tercih ediyorum şu 2012 koleksiyununu görünce doğru tercih yaptığımı anladım 🙂 gerçekten sonbahar kış koleksiyonu süper ve her bir model diğerinden güzel çok şık ve kaliteli görünüyorlar hemen ilk işim fiyatları öğrenip sipariş vermek olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu