GenelMAGAZİN

Zahide Yetiş – Doktorum Proğramının Güzel Sunucusu

Zahide Yetiş doktorum proğramı ile çıkış yakaladı ve sıkı bir hayran kitlesi edindi. Zahide Yetiş hakkında merak edenlere detaylı bilgi vermek istedik.. Zahide Yetiş Kimdir?  Zahide Yetiş doğum tarihi, Zahide Yetiş acaba evli mi? Zahide Yetiş hayatı ve kariyeri hakkında meraklılarına bilgiler.. Hepsi bu yazımızda kadin34.net ziyaretçileri için..

Zahide Yetiş Kanal D ekranlarında sabahları yayınlanan Doktorum programı ile zirveye çıktı.

Peki Zahide Yetiş kimdir ?


Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamlayan Yetiş ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Çocukluk yıllarında TRT’de belgesel seslendirmeleriyle başlayan televizyonculuk hayatı, bu kurumda yetişmesini ve eğitim almasını sağladı. Radyo haber spikerliği ve metin yazarlığı yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye’nin ilk teknoloji programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı. Çoğunluğu canlı yayınlanan “Genç Gözüyle Tartışma” , “İnternet TV”, “Türk Site”, “Gün Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” gibi eğitim, kültür ,eğlence ve tartışma programlarının sunuculuğunu yaptı. Kendisinin hazırlayıp sunduğu ‘Kentlerin Dili’ adlı programla Türkiye’yi dolaştı, 25 şehri yarı belgesel formatta ekrana taşıdı. Yaptığı programlarla birçok ödül sahibidir.

Zahide Yetiş fotoğrafları

 

İlgili Makaleler

Yorumlar 10

  1. yenigül altemur dedi ki:

    merhaba zaide benim 10 yaşında bir oğlum var geceleri altını ıslatıyor İbrahim saraçoğlu bir kül vermiş onu bulamıyorum bana gönderirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu