Cilt Bakımı

Sırt ve Dekolte Bölgesindeki Sivilce ve Pürüzlere Son!

Bu yazımızda sizlere sırt ve dekolte bölgesinde çıkan sivilceleri gidermeye yardımcı olan ve aynı zamanda oluşan pürüzleri gideren bir bakım ürünü tanıtacağız. Bu ürünler pekçok kişinin sorunu olan sivilce sorununun çözümü için size yardımcı olacaktır. Eğer tanıttığımız ürünleri kullanmış iseniz olumlu ya da olumsuz deneyimlerinizi iletmeniz ürünleri kullanacak diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirme açısından yararlı olacaktır..

Vücudunuzda, özellikle sırt ve dekolte bölgelerinizde ki sivilce ve pürüzler yaz aylarında terlemenin artışı ve güneşin etkisi ile çoğalma gösterir. Özellikle yazlık ve dekolte kıyafetleriniz için oldukça sıkıntı yaratan bu duruma, Dr. Howard Murad, yaptığı özel çalışmalar sonucu geliştirdiği Blemish Body Wash ve Clarifying Body Spray ile etkili çözümler sunuyor.

Blemish Body Wash, ciltteki nemi korurken, sırt ve dekolte bölgenizdeki sivilcelere karşı, yüzey bakterilerini kontrol ediyor. Cildi soyucu ve pürüzsüzleştirici peeling etkisi ile kıl dönmesi ve batık problemlerinin giderilmesinde etkili sonuçlar sağlarken, gözeneklere nüfuz ederek cildin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Naneli kokusu ile bütün yaz vazgeçilemeyecek bir duş jeli!
Fiyatı : 124 TL

Anti bakteriyel etkisi ile yüzey bakterilerini kontrol eden Clarifying Body Spray, iyileştirici özelliği ile gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek cildi temizliyor ve yeni sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 360 derece dönebilen sprey başlığı sayesinde ulaşılması en zor bölgelere dahi kendi kendinize uygulayabileceksiniz. Duş jeli yerine vücudum için sivilce kurutucu sprey arıyorum diyenler için özel!
Fiyat: 109 TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu