Ahmet MarankiGenel

Saç dökülmesini durduran kür

Saç Dökülmesini Önleyen ve Saçları Güçlendiren Formül

Ahmet MARANKİ Saç dökülmelerini durduran doğal formülü açıklıyor.
İşte Doğal Yöntem :

Sarımsak Yağı(Kokusu Yoktur), Çam Yağı, Badem Yağı, Havuç Yağı ve Buğday Yağını eşit olarak karıştırarak elde ettiğiniz karışımı her gece friksiyon yöntemi (Alttaki Video’da gösterilen şekilde) ile tüm parmaklarınızla önden arkaya doğru yedirerek ve kırma yapmadan saç diplerinize yedirin. Ardından Saçlarınızı bir Bone ile kapatın en az iki saat tercihen tüm gece bekletin.

Denenmiş ve başarılı sonuçlar elde edilmiş doğal yan etkisi olmayan bir yöntemdir.
Açıklama : İlk üç hafta içinde saç dökülmeleri artar, Üç aylık kullanım sonucu kesin ve etkili sonuç elde

İlgili Makaleler

Yorumlar 9

  1. Beyler dışardan yapılan hiçbirşey saç çıkartmaz.Sadece dökülmeyi önleyebilir.Bunlara piyasada bulunan saç çıkarıcı adı altında tüm şampuanlar dahil.Ben bunları pilastik cerrahi uzmanıyla bizzat görüştüm.
    Mesela bioxin kullanıpta biraz faydasını gördüm diyenler faydayı bioxinden değil saç derisine yaptığı masajdan görmüştür.Bu tarz ilaçların hepsinde mutlaka masaj yapılması gerektiği yazar.Deri kanlandığı için saça canlılık gelir buda dökülmeyi azaltır.Size önerim saçınıza ne sürerseniz sürün mutlaka saç derisine günde bikaç defa masaj yapmayı ihmal etmeyin.Ve bunu alışkanlık haline getirin.Saçları günlük yıkamayın yağ dengesi bozulur.Fazla yağlanan saçlar için ise 2veya 3 gün arayla gün aralığını fazla uzatmadan yıkamaları gerekir.Aksi halde aşırı yağlanan saç deride bulunan saç kanallarını kapatır nefes alamaz ve gelişmez.Bir rahatsızlığımız yoksa vitaminsizlikten ,uykusuzluktan,hareketsizlikten dökülebilir.Dolayısıyla bolbol meyve sebze yemeği,yeterince uyumayı ve ara ara bir kaç egzersiz hareketi yapıp vücudumuzu canlandırmamız gerekir Özellikle PC başında fazla zaman geçirenler için.
    Dediklerimi uygulayın kesinlikle faydasını görüceksiniz.Bunlar uzman tavsiyesidir.

  2. Ben kullanıyorum bayağı zaman oldu, bir süre sürdüm ara verdim, şimdi tekrar hergün uyguluyorum, saç diplerinde ince tüyler çıkıyor yani faydası oluyor gibi tabiki uzun süre kullanmak gerek o zaman en iyi sonuç anlaşılır. Selametle….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu