DiyetGenel

Nestle Nesfit 14 Gün Diyeti ile Kilo Vermek Kolay

Nestle Nesfit çok bilinen 14 Gün Dİyeti Tv reklamlarında da sıkça rastladığımız ve merak ettiğimiz diyet proğramı.. Nestle Nesfit ile 14 gün gibi bir sürede diyet proğramı uygulayarak hayalinizdeki vücuda kavuşabilir ve sevdiğiniz bikiniyi giyebilirsiniz. Bunun için Nestle Nesfit 14 gün proğramını denemenizi öneriyoruz. Araştırmalar göstermiştir ki tam tahıllı gıdaları tüketen kadınlar daha kısa sürede form kazanabiliyorlar ve formlarını rahatça koruyabiliyorlar.  Nestle Nesfit tam tahıllı dır ve güne başlamak için lezzetli ve sağlıklı bir alternatif gıdadır. BU sebeple 14 gün boyunca Nestle Nesfit proğramını uyguladığınızda fazla kilolardan kurtulmak için ve tabi aynı zamanda daha sağlıklı dengeli bir yaşam sürmek için fırsatınız olacak.
Peki Nestle Nesfit ile 14 gün diyeti proğramı nasıl oalcak? Çok basit. Her gün kahvaltınızı ve dilediğiniz bir öğünü Nestle Nesfit ile değiştirin.
1) Kahvaltı: Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz. 1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.
2) Öğle Yemeği: Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız. Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavul ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde alırsınız.
3) Akşam yemeği: Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz. Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba tvde izledim special k diyeti var bu special k diyeti ile nestle nesfit aynı şeymi yani bakıyorum nestle nesfit 14 gün diyeti diyor ve special k ile arasında ne fark var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misin?
Kapalı
Başa dön tuşu