GenelMAGAZİN

Megan Fox Emporio Armani için Seksi Pozlar Verdi

Megan Fox’un yeni reklamı aşırı seksi içeriği nedeniyle eleştiri alıyor.
Hollywood’un en seksi kadınlarından biri olan Megan Fox’un Armani’nin Code woman adını verdiği yeni sezon kampanyası için çektirdiği fotoğraflar internete düşer düşmez olay yarattı.

24 yaşındaki Megan Fox, Armani iç çamaşırları ve jean’leri için verdiği pozlarla konuşuluyor son zamanlarda. Çekimler sayesinde hayranları Fox’un vücudundaki dövmelerin de sırrına vâkıf oldu. Bir tahta parçası üzerine, beyaz Armani jean’iyle uzandığı fotoğraftan okuyabiliriz Fox’u. Kaburgalarının üstünde ‘Müziği duymayana dans edenler deli gibi görünür’ yazıyor. Armani iç çamaşırları için deri koltuğa uzanmış halde çekilen fotoğraflardaysa Fox’un dövmeleri susup gözleri ve de kıvrımları konuşuyor.
İlkbahar 2011 kampanyası için çekilen fotoğraflar, Amerika’da önümüzdeki ay billboard’ları süsleyecek. Öyle görünüyor ki, son olarak kocası Brian Austin Green’le Altın Küre ödül töreninde görülen Fox’un modellik kariyeri oyunculuğunun önüne geçebilir.
Fox’un fotoğraflardan birinde çıplak bir modelin önünde poz vermesi muhafazakarları hayli kızdırırken, Armani kampanyanın seksi imajını hatırlatmakla yetindi.
İşte Megan Fox’un yeni reklamından görüntüler…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu