Gelinlik ModelleriGenel

Lazaro Sonbahar Gelinlik Modelleri 2011

İnce belli gelinler için birbirinden güzel gelinlik modelleri ünlü gelinlik firması Lazaro tarafından tasarlanmış. Elbette 2011-2012 sonbahar sezonu için tasarlanan bu gelinlik modelleri sadece ince belli gelinler için değil. 2012 Lazaro gelinlikleri barındıran koleksiyonda çiçekli organze gelinlikler, ipek organze, tül gelinlikler, dantal, işlemeler, taşlar, ipek kuşaklar, oyuk yakalar, spagetti askılar ve pek çok diğer muhteşem gelinlik bulunuyor..

Derin göğüs dekoltesi ile, kendine güvenen gelin adaylarının tercihi olacak, sade görünümlü ama bir o kadarda iddialı olan bir gelinlik

Lazaro 2012 gelinlik kreasyonunda kırık beyaz, bej ve pembemsi beyaz renklere yer vermiş. Yukarıda gördüğünüz gelinlik de bunun örneği..

Yine nostalji havasında ve şık bir Lazaro 2012 gelinliği…

Straplez ve taş işlemeler, gelinliklerin olmazsa olmazları arasında yer alır her sezon. Lazaro’da 2012 de bu detaya önerm vermiş. Yine straplez ve alışılagelmişin dışında eteği ile 2012 Lazaro gelinlik modeli, sıradışı gelinlik isteyenler için cazip bir seçim olabilir. Bel ve basen bölgesini saran, balık etek dediğimiz bu model de yine bir çok genç kız tarafından tercih edilecek bir gelinlik. Bu modelde ise her ne kadar nostalji havasını hissetsenizde, 2012 Lazaro gelinlik kataloğunda, iddialı bir model..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu