Elbise ModelleriGenel

Koton Defilesi – İstanbul Fashion Week 2011

İstanbul Fashion Night 2011 defileleri devam ediyor. Koton Night and Day elbise modelleri koleksiyonu harika bir defile ile tanıtıldı. Koton Night&Day elbise koleksiyonu uzun ve kısa elbiselerden oluşuyor. Koleksiyonda renk tercihi olarak genelde nude, bordo renk, pembe renk ve siyah renk ercih edilmiş. Koleksiyondaki elbiseler sade modern çizgiler taşıyor ve oldukça hoş gece elbiseleri olarak beğeni topluyor.

Koton defilesi ile IFW ikinci günün finalini yaptı. Işıltılı dev balonlar ile güzel bir ambians vardı. Koton’un Night&Day koleskiyonu tam da adı gibi gündüz gece giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Koleksiyon buram buram Hakan Yıldırım kokuyor. Minimal ve feminen bir havası var, sade ve şık, maksi ya da mini elbiselerden oluşuyor.Hani tam da gündüz ofise sonra iş çıkışı partiye gitmek için ideal. Renk olarak siyah, pembe, mürdüm ve nude ağırlıkta. Cut-out’lari derin yırtmaçlar,fırfır detayları, şifon, derin V yakalar yine göz önünde.

Kısacası Koton yine harika bir koleksiyon ile geliyor. Bu elbiseler Ekim-Kasım gibi mağazalarda satışta olacakmış, öyle fazla beklememize gerek kalmayacak. Ben hem elbiseleri çok beğendim, hem de her birinin “giyecek içbir şeyim yok” diye uyandığımız sabahlarda ilaç gibi gelecek parçalar olduğunu düşünüyorum. Devamı için galeriye de göz atın!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. çok güzel bir defileyi defileyi izledim ve çok beğendim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu