GenelGüncel Haberler

Doktorlar Dizisinin Yeni Oyuncu Listesi ve 2010 – 2011 Sezonunda Dizi Kadrosu

Doktorlar Dizisinin 2010 – 2011 Yeni Kadrosu
Doktorlar dizisinin kadrosu yeni haliyle henüz açıklanmadı ancak bu konudaki merak günden güne artıyor.. Doktorların yeni kadrou ve oyuncu listesi hakkında pekçok spekülasyon yapılıyor.  Doktorlar dizisi 2010 ve 2011 yılı sezonu boyuncaki kadrosu hakkında kadin34.net olarak derlediğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Kutsi Yine Doktorlar’da Doktorlar için cast çalışmaları da başlamış. Cüneyt Türel, Devrim Nas, Aysun Kayacı ve Kutsi netleşen isimlerden. Aldığımız duyumlara göre; Kutsi, Doktorlar’dan aldığı teklif üzerine Fırat’ın Nar Bahçeleri isimli diziden ayrılarak Doktorlar’da devam etmeye karar vermiş. Bu durumda Kutsi’nin askerliği de askıya alınacak gibi. Yasemin Ergene Doktorlar’da Yer Alacak mı? Levent’in büyük aşkı Ela’yı canlandıran Yasemin Ergene, Doktorlar’da yer almayacak. Yasemin Ergene yerine oyuncu arayışları devam ediyormuş. Doktorlar’ın ekranlara veda etmesinden sonra oyuncular farklı projelere dağılmışlardı. Gestapo Fikret yani Yeşim Ceren Bozoğlu, Geniş Aile’de Domuşuk Sevim olarak iki sezondur ekranlarda, hem de bir hayli zayıflamış haliyle. Zenan’ı canlandıran Melike Güner, Osman Sınav imzalı Atv’nin yeni dizisi Kılıç Günü’nün fragmanlarında boy gösteriyor. Bekir Aksoy ise Türk Malı’nda Kuzu’larla mücadele ediyor. Peki bu üç oyuncu tekrar Doktorlar’a devam edecekler mi? Bu soruların cevabı henüz belli değil.

İlgili Makaleler

Yorumlar 5

  1. BENCE ESKİ DİZLERİ DAHA GÜZELDİ LÜTFEN YENİDEN BAŞLATIN BİZİ SEVGİNİZDEN MAHRUM ETMEYİN NOLUR YÖNETMENİZE SÖYLEYİN BAŞLATSIN DOKTORLAR DEMEK:ELA ZENAN HASAN KADER BURAK SUAT LEVENT ARSLAN FİKRET VE EN KÜÇÜK OYUNCUMUZ REVAN DA OLSUN LÜTFEN

  2. nazlı ne demek istiyor bence melike günerin,bekir aksoy,kutsininve yasemin ergenin oynamadığı bir dizi dizi değildir.

  3. kadrosu süpper..yasemin ergene zaten beceremiodu..simdiki daha ii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu