Aksesuar ModasıGenel

Ayak Parmağı Yüzüğü Modelleri ve Fiyatları

Özellikle uzakdoğuda moda olan ayak parmağı yüzükleri 2011 yazında ayak modası için tüm dünyada kullanılmaya başlandı.. Bu yıl yaz aylarının gelmesiyle birlikte ayak parmaklarını ışıl ışıl gösteren ayak parmağı yüzükleri de piyasada görülmeye başladı. Kadin34.com olarak sizlere yeni sezonda en çok rağbet görecek olan ayak yüzüğü modelleri sunuyoruz.

Her kıyafetinize ve her ortama uydurabileceğiniz bu yüzüklerin düz sade veya hafif desenli olanları siyah, beyaz veya resmi kıyafetlerle daha uyumludur. Deseniyle kıyafetinize uyum sağlayacak yüzükler şıklığınızı tamamlayacaktır. Günlük kıyafetlerinize ise en çok düz gümüş yüzükler uyar bence. Bu tarz bir ayak parmağı yüzüğünü pek çok kıyafetinizle rahat rahat kullanabilir, ayaklarınızın güzelliğini de basit bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Figürlü, hoş ve çekici ayak parmağı yüzükleri ise yaz aylarında düz ayakkabılarınız veya şık terliklerinizle çok güzel uyum sağlayacaktır. Bu yüzüklerle hem ayaklarınız daha zarif görünecek hem de kıyafetiniz hoş bir şekilde tamamlanacaktır.

Ayak parmağı yüzüklerinin taşlı olanları ise en hoş görünenleri aslında… Tabi günlük kullanım için pek uygun değiller ama yaz aylarındaki özel günler ve gecelerde giyeceğiniz açık ayakkabılarla çok hoş göründükleri de kesin…

Bu arada aman dikkat, bu yüzükler parmağınızdayken birisi yanlışlıkla ayağınıza basarsa çok acı verecektir! 2011-2012 dönemine damgasını vuracak yeni tasarım ayak yüzüğü modelleri ile karşınızdayız.. İşte yeni moda ayak yüzükleri… Kadin34.com ziyaretçileri gözlerinize inanamayacaksınız ama bu yüzüklerin başlangıç fiyatı 2.90 TL.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu