Ahmet MarankiGenel

Ahmet maranki burç taşları: Burçlar ve şifalı taşlar

Ahmet Maranki şifalı taşlar ve burçlar için önemli açıklamlarda bulundu. Habertürk te katıldığı proğramlarda şifalı taşlar ve burçlar hakkında bilgiler veren Ahmet Maranki, her burç için bir şifalı taş olduğunu ve taşları burçlara göre almak gerektiğini söyledi. İnsan doğası ve vücudu taşlar, renkler, kokular gibi dış etmenlerden etkileniyor. Dolayısıyla hangi şifalı taşı taktığınız, hangi rengi giydiğiniz, hangi kokuyu kullandığınız çok önemlidir..

   1. Koç burcu olanların şifalı ve temel taşları, elmas, kan taşı, ametist, hematit, ateş opal taşlarıdır.
   2. Boğa burcunun madeni bakırdır. Boğa burcunun şifalı taşları zümrüt, mavi safir taşı, mavi ve yeşil akik taşları ve malakit taşıdır.
   3. İkizler burcunun Madeni civadır. Temel taşları ise inci, granat, akuamarin, sitrin, sarı kehribar, yosunlu akik taşları ikizler burcunun şifalı taşları arasındadır.
   4. Yengeç burcunun madeni gümüş, tebeşir ve selenit’dir. Temel taşları ise topaz, yakut, inci, sitrin, aytaşı gibi şifalı taşlardır.
   5. Aslan burcunun madeni altındır. Altın burcunun şifalı taşları yakut, sarı safir, elmas, aventurin, turmalin taşlarıdır.
   6. Başak burcunun madeni kurşun, civa ve platindir. Temel taşları ise yeşim, zeberced, limon kuvars, jasper, mavi safir taşlarıdır.
   7. Terazi burcunun madeni bakırdır. Temel taşları ise, dağ kristali, malakit, safir ve turkuaz taşlarıdır.
   8. Akrep burcunun madeni demir, çelik, radyum ve plutonyum’dur. Şifalı taşları ve temel taşları topaz, hematit, kaplan gözü, granat, manyetit ve obsidyen taşlarıdır.
   9. Yay burcunun madeni kalay, teneke ve bakırdır. Temel taşları ise yakut, turkuaz ve lapis taşlarıdır.
    Prof. Dr. Ahmet Marankinin tanıttığı şifalı kozmik taşlar kendi sitesi www.maranki.com ve alışveriş sitesi www.marankialisveris.com sitelerinde satılmaktadır.. Kozmik şifalı taşları kullanmka istiyorsanız bu sitelerden temin edebilirsiniz..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu