GenelSaç modelleri

2012 Yaz Saç Modelleri ve Saç Renkleri

2012 Yaz Saç Modelleri geçen yazdan daha pırıltılı ve ışıltılı olmalı. 2012 Yaz Saç modelleri, Saç Trendleri ve Saç Renkleri cıvıl cıvıl bir görünüme sahip olacak. Kendimizi bir yaş daha ilerlemiş bulmamıza ragmen bir yaş daha genç görünmeyi kim istemezki.  O Zaman Hollywood yıldızlarının da tercihi olan, özellikle yaz aylarında daha rahat kullanabileceğimiz, uzun ve yakıcı saçlarımızı biraz kısa Saç modelleri ile değiştirip yeniden bir değişime ne dersin?

Artık Yaz aylarına bir adım kaldı. Yaz ayları denilince  akan sular durur. Denizler, plajlar ve kummsallar akla gelir. 2012 Yaz  Saç modelleri de bu yılki mayo ve bikini modelleri gibi cıvıl cıvıl olacak. Kış aylarının sıkıcı soğuk ve bunaltıcı havasının dağıldığı bu günlerde bahar bakımı yapılmış saçlarımızla yaz Saç Modelleri ve Saç Renkleri cümbüşünden yararlanmak için Kuaförlerimizin yolun tutmanın zamanı geldide geçiyor bile.Tatil Saç modelleri …

Bu yaz Saçlarımızda Kısa Saç Kesimi Modelleri uygulamak yapılacak en trend uygulama olacaktır. Kısa Saç modelleri denilince de Bob Saç modelleri hiçte fena olmaz. Bop Saç modellerini biraz daha kendi zevkimize göre esnetebiliriz. Biliyorsunuz Bop saç modelleri Kısa Kesimli ve yeterince düzgün yapılmış Saç modelleridir. Ancak Yaz Saç modelleri için bizim tercihimiz daha rahat, daha spor, daha seksi Saç modelleri olmalı. Güneşi biz yakmalıyız Saçlarımızın Kesimi ve renkleri ile.

Saç Kesimlerini mümkün olduğu kadar Kısa tutarak, Yaz Saç Renkleri olarakta içimizi fıkırdatacak, komşularımızı ve arkadaşlarımızı kıskandıracak, erkeğimizi ve sevgilimizi ateşleyecek renkler seçmeyi tercih etmeliyiz. 2012 yaz Saç modası Renkleri Bakır ve Kızıl renklerden oluşacak. Daha çok Açık yoğun kızıl, Yoğun Sarı Kızıl, Ateş Kırmızısı, Şarap Kızılı, Kırmızı (Yaş Durumuna Göre 🙂 )) Menekşe ve mavi gibi canlı Saç renkleri bu yaz her yeri kaplayacak. Utanmayın, sıkılmayın. Bu canlı ve seksi renkleri denemekten korkmayın. Saçlarımız Yaz aylarını doya doya yaşasınlar diye Bu yaz aylarında Saç Renklerinin canlılığını ve parlaklığını içimizde ve çevremizde hissedelim.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ayşegül dedi ki:

    13 14 yaşlar için saç modelleri yok mu

  2. ayşegül dedi ki:

    13 14 yaşlar için saç modelleri yok mu

  3. daha fazla genç tarzı saç modelleri istiyorum geçler için saç modelleri eklerseniz sevinirim

  4. daha fazla genç tarzı saç modelleri istiyorum geçler için saç modelleri eklerseniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu