Ayakkabı ModelleriGenel

2011 Uzun Püsküllü Çizme Modelleri ve Çeşitleri

2011 kışı karlı geçmese de kıç çizmeleri için havalar yeterince soğuk gidiyor. Burada size sunacağımız püsküllü çizme modelleri 2011 kış çizme çeşitleri arasında en çok satan ve beğenilen en yeni çizme modelleridir.
Sugar Püsküllü çizme modelleri
 Siyah Süet Püsküllü Çizme Modeli
Christian Louboutin marka ayakkabı fiyatı 2.000$
 Kahverengi Çizme Modeli
Topuksuz Püsküllü Çizme Modeli
 Püsküllü Çizme Modeli topuklu siyah renkli 38 numara
Püsküllü Tüylü Çizme Modelleri
 Deri Topuklu Çizme Modeli
Topuklu Süet Çizme Modeli

püsküllü ayakkabı modelleri
Kış ayakkabı kataloglarında ünlü markaların 2011 kış modası trendlerini yansıtan püsküllü bot modelleri ve uzun çizme modelleri kesinlikle bulunmaktadır. Kadin34.net sitemizde bayan kovboy çizme modelleri ve örnekleri, bayan uzun çizme modelleri, ve bayan püsküllü çizme çeşitlerinin en güzel resimlerini sunuyoruz. Bunların yanısıra püsküllü çanta modelleri, deri topuklu çizme modelleri moda markaların gözdesi olduğu için çizme modelleri içerikli bir yazı hazırladık.Bu trend ürünleri büyük alışveriş mağazalarında, AVMlerde, tanınmış ayakkabı mağazalarında ve bu markaların online satış sitelerinde bulma imkanınız var. Bu modeller ve seriler kadınların en fazla tercih ettiği çizme modelleri arasındaki yerini aldı. Bu modellere online satış yapan ayakkabı mağazalarının kışlık ayakkabı reyonlarında rastlayabilirsiniz. 2011 bayan çizme modasını ve zevklerini yansıtan yazımız ve puskullu sizme modelleri hakkında yorum ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. yayınladığını püsküllü çizme modelleri çok güzel peki bu püsküllü çizmelerin fiyatı nedir normal çizme ile püsküllü çizme arasında bi fark oluyormu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu