MODA

Vücud Tipinize En Uygun Giyinme Önerileri

Vücudunuza uygun giyinmek güzel giyinmek için olmazsa olmazdır. İşte sizler için derlediğimiz vücudunuzua uygun giyinmenizi sağlayacak birkaç öneri..

Trend kırmızı
Valentino Garavani’nin moda dünyasına armağanı “Valentino kırmızısı” bu sezon yükselişini yaşıyor. Oldukça iddialı bir renk olduğu için çoğunlukla kaçındığımız kırmızı, maskülen formlardaki tasarımlarla buluştuğunda ‘aşırı’ seksi havasından uzaklaşıp daha giyilebilir bir hal alıyor. Siz de bu rengi ister tek bir parçada, ister minimal tasarımları bir araya getirerek tpeden tırnağa yorumlayabilirsiniz.

Geniş kalçalar
Aşağı doğru daralan parçalar kalçalarınızı daha çok ön plana çıkaracağı için boru paça pantolonlardan vazgeçmeyin. Omuz kısımları vatkalı dökümlü bir blazer ceket ile dikkatleri üst bölgenize çekin.

Minyon tipler
Dar üstler, mini etekler ve skinny pantolonlarla hatlarınızı vurgulayın. Baştan ayağa aynı renk giyinmek sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterecektir.

Uzun boylular
Bu sezon podyumlara geri dönüş yapan maksi elbiseler kırmızıyla buluştuğunda ne kadar da çarpıcı oluyor değil mi? Siz de boyunuzun avantajını kullanın ve bu elbiselere gardırobunuzda yer açın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu