MAGAZİN

Survivor’a Nihat Doğan ile Pascal Nouma kavgası damga vurdu

Survivor’da kaşar kavgası.. Survivor’un son bölümünde Nihat Doğan ve Pascal Nouma’nın kavgası damga vurdu.. Survivor’un renkli iki yarışmacısı Nihat Doğan ile Pascal’ın beklenen kapışması gerçekleşti. Kavgayı set görevlileri ayırabildi.

Pascal Nouma Survivor’da yaşanan olayların ardından Türkiye’ye dönme kararı aldı. Haber 1903’ün haberine göre Pascal Nouma’nın Pazartesi günü İstanbul’da olması bekleniyor.
Konu ile ilgili telefon görüşmesi yapılan Pascal Nouma; “Gerekli açıklamayı İstanbul’a dönünce yapacağım. Hiç kimse şahsıma ve arkadaşlarıma hakaret edemez, ettirmem” diyerek sözlerini tamamladı.
Habertürk’ün magazin ekinde Rahşan Gülşan imzalı habere göre ortalığı karıştıran kavga şöyle gelişti:
KAŞAR GİBİ YERİM
Yarışma programı Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de tansiyon iyice yükseldi. Önceki gün yapılan kahvaltı ödüllü oyun sırasında Nihat Doğan ile Pascal Nouma arasında ipler gerildi. Oyun öncesi Ebru Destan ile tartışan Doğan, kazandıktan sonra yarışmacılardan Tefik’in yanına gidip, “Ben onları ekmek arası kaşar gibi yerim” deyince eski futbolcu Nouma patladı.
Önce ağaçların arkasına giden Pascal bir hışımla dönüp ünlü şarkıcının üzerine atladı. Asena, Ebru Destan, Özge Ulusoy ve diğer kadın yarışmacılar çığlık atarken, Taner ve Tefik Doğan Pascal’ı ayırmaya çalıştı.
DESTAN PASCAL’A SARILDI
İş çığrından çıkınca set görevlileri iki ünlüye müdahale etti. Nouma’nın ayrıldıktan sonra az ileride sağlayan ve haklarında aşk dedikoduları çıkan Destan’ın yanına giderek “canım” demesi ve ona sarılması dikkat çekti.
Bunun ardından Pascal yeniden Nihat’a saldırdı. Kavga sırasında fenalaşan ve bayılan Asena’ya doktor müdahale etti.
SEBEP EBRU DESTAN MI?
Kavganın nedeninin Ebru Destan’ın Nihat Doğan’a söylediği sözler olduğu iddia edildi. Nouma ile Doğan ayrı yerlerde kalıyor. İkilinin kavgasından sonra nasıl bir karar alınacağı ise hafta sonu yayınlacak bölümdeki ada konseyinde belli olacak.

İlgili Makaleler

Yorumlar 2

  1. ya allah aşkına nihat doğan denen varlığı ordan almadılarda gittiler paskalı diskalifiye ettiler.nihat insanları sinir etmekten başkabirşey yapmıyo ben bile izlerken onu görünce sesini duyunca sinir oluyorum.kadınların eteği altına girmemdiyor konuşuyor asıl kadınların eteğinin altına o giriyor girmeye çalışıyor da kimse almıyor.yabancı deriz ama bakınki adam gibi adam paskal seni seviyoruz…………..

    1. rıdvan dedi ki:

      ya siz ne biçim miletsiniz nihatı savınacanız yerde gidip o zenciyi savunuyorsunuz o kimki helal olsun nihata kürt oldugu nasıl beli siz paskalın tipine bakmayın nihat öldudrur onu orda helal olsun sana seni çok seviyorum paskal yeniliyosun zoruna gitmesin sen kim nihatı yenmek kim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu