ANNE-BEBEKGenel

Kolay Hamile Kalmak İçin Hamilelik Kürü

Bitkisel kürleri uygulayarak bitkilerin faydalarından yararlanabilirsiniz. Hamile kalmak isteyen ancak hamile kalamayan bayanlar için kolay hamile kalma kürü yazımızı hazırladık. Hamilelik kürünü uygulayarak hamilelik olasılığını artırmak mümkün. Peki hamilelik kürü nasıl hazırlanır?
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya dokuz-on adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,
2x21U+7A
U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir
şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu