Abiye ModelleriGenel

Harika 2011 Abiye Elbise modelleri

Abiye modelleri 2011 tasarımları gerçekten göz kamaştıran cinsten ve özellikle giyim konusunda kararsız kalan bayanlar abiye seçiminde bir hayli zorlanıyor. 2011 yılının abiye modelleri arasında her renk tonlarını bulmak mümkün. Siyah renk tonlarındaki elbiselerin üzerine çizgili desenler mevcut. Gri renkli tonlar da mevcut olup pek tutulmayacağı düşünülmektedir. Eğer renkli modelleri seven için derin yırtmaçlı pembe abiye modelleri de mevcut.
Mavi tonlarında üzerine farklı farklı işlemelerin mevcut olduğu bazı mavi tonlarında deniz mavisini andıran renk tonları mevcut. Aynı zamanda yavruağzı renk tonlarında gelinliği andıran abiye tonlarında abiyeler mevcut. Bazı abiye modellerinde belden kemerli olup genellikle beyaz tonlarında ki abiyelerde bu mevcut. Turuncu tondaki abiye modelleri için farklı farklı gelinliği andıran ve gece kıyafetlerine hitap eden farklı modeller mevcut.
Bu yıl abiye modellerinde yahşi cazibe filminde giyilen abiye modelleri revaçta olduğu ve birçok kişi tarafından talep gördüğüne şüphe yok. Aynı zamanda izdivaç programı olan Esra Erol’da ki gelinlik modellerine de revaç olacağı bir gerçek. Unutulmaz dizisindeki abiye modelleri de tıpkı yahşi cazibe dizisinde olduğu gibi revaçta. Abiye modellerinde koyu tonları daha ağırlıkta bulmak mümkün olacak. Abiye elbiseler insanların öğleden sonra ve özellikle özel gecelerde giydiği ve kendini insanlara karşı şık gösteren bir kıyafettir. Dilimize Fransızcadan geçmiş olan abiye kelimesi Fransızcada toilette bir diğer adıyla tuvalet kelimesi olarak da anılmaktadır.
Abiye kıyafetlerin seçiminde şıklığa, estetiğe o güne uygunluğa o kadar dikkat edilir k, bayanlar için en az gelinlik kadar önem verildiğine şüphe yoktur bu konuda. Türkiye’de ki modacı ve tasarımcılar Dünya’da dahi kendini kanıtlamış sayılı isimler arasında yer alıyor. Ve bu denli farklı tasarımları ikinci aşama olarak tekstil firmaları seri olarak üretmektedir. Abiye kıyafetleri düğün olsun nişan olsun ve kokteyl ve daha fazlası olmak üzere birçok gece eğlencesinde ve özel gecede giyilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu